Věříte, že co je zdravé, nemůže být dobré? Ochutnejte nový výrobek Flora s máslem a změníte názor. Spojením kvalitních rostlinných olejů a másla vznikl výrobek, který přináší zdraví a skvělou chuť v jednom.

Jak je to možné? Oleje jsou důležitým zdrojem energie a v našem jídelníčku by neměly chybět například proto, že je potřebujeme pro vstřebávání některých vitamínů a že obsahují tělu prospěšné látky. Je ale třeba zdůraznit, že není olej jako olej. Původ oleje významně ovlivňuje jeho vlastnosti nejen z hlediska chutě, vůně a použití, ale také v oblasti zdraví. Právě díky rozdílnosti olejů odborníci doporučují jednotlivé druhy v jídelníčku kombinovat. Nejvýhodnějších vlastností pak dosahují výrobky, jejichž základem je vyvážená směs olejů obsahující zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny ve správném množství.

FloraPrávě proto je Flora s máslem vyrobena se směsí kvalitních rostlinných olejů — slunečnicového, lněného a řepkového. Zatímco řepkový olej přirozeně obsahuje vyvážený poměr omega 3 a 6 polynenasycených mastných kyselin, slunečnicový olej je bohatý na omega 6 a lněný olej je přirozeným zdrojem omega 3. Díky této kombinaci olejů vzniká směs nenasycených mastných kyselin obsahující omega 3 a 6 mastné kyseliny, které jako součást pestré vyvážené stravy při zdravém životním stylu přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, a tím pomáhají udržovat vaše srdce zdravé. Když se pak kvalitní rostlinné oleje spojí s máslem, vznikne tak lahodná chuť, která uspokojí nejenom vaše srdce, ale i apetit — nikdo už nemusí volit mezi zdravím a chutí.

Nevěříte, že Flora s máslem opravdu chutná skvěle? Vyzkoušejte ji nejen namazanou na čerstvém pečivu, ale také při přípravě pomazánek.

Reklama