Další velice zajímavý a úsměvný příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Tana M. Nedávno zjistila, že k životu vůbec nepotřebuje jídlo...

Utrácíte za potraviny? Jaká malichernost! Po přečtení příspěvku čtenářky Tany M. zjistíte, že je to zhola zbytečné...


Milá redakce, dnes je zas moc hezké téma.
Zpátky na stromy.
Jsem člověk velmi pohodový s finanční situací jsem si již poradila. Naše rodina bude od nového roku vyznávat novou filozofii, „tedy budeme žít bez jídla“. Bude nás živit „prána“ . Ne Vrána... ale opravdová „prána“. Je to druh vesmírné energie, která zasytí mojí početnou rodinu. Ke snídaní si dáme dva loky prány, k obědu jeden větší lok + lžíce vody, na večeři se bude servírovat na míšenském porcelánu prána.

Do České republiky v prosinci 2011 zavítal človíček, který udával, že 9 let nic nejedl, a živil se pránou. To je ta cesta.
Dnes to přednesu rodině, že omezuji nakupování v hyper, super a mega marketech. Tak a za jídlo tím máme ušetřeno.!!! Za vodu taky. Moje vnučka se moc sprchuje, a musím ji vysvětlit, že tělo by se nemělo moc ničit vodou, a budeme se oplachovat jen pod vodou z okapů.
Pokud by jsem se neozývala na webu žena in cz, tak mě moje rodina prohodila i s „pránou“ oknem.
Elektrika- velké rezervy vidím ve svíčkách, takže ušetříme za elektriku. Praní prádla taky omezím.
Telefony již skoro nepoužívám, protože operátoři si účtují velké poplatky. Budeme se domlouvat s rodinou jen hlasitým voláním z patra do patra.
Velkou rezervu vidím v těchto třech úsporných opatřeních . Jídlo 0, voda 0, telefony 0 , elektrika 29 kč měsíčně,za svíčky...
Tak si pak mohu v pohodě a v klidu užívat pěkného roku 2012.A že nejsou rezervy.!!!!
Ha, ha ,hi hi....
Tana M.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 5. ledna 2012: Novoroční výdaje a zdražování

  • Jak jste na tom po Vánocích s financemi?

Pište mi své příspěvky na téma finance a zdražování, zejména s ohledem na start nového roku. Jsem zvědavý, zda jste šetrné a hospodaříte s penězi rozumně, nebo zda máte s penězi problém, či je vůbec neřešíte? Vaše příspěvky nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít šanci na jejich uveřejnění. Rovněž ať přistanou v naší e-mailové schránce (viz níže) nejpozději 5. 1. 2012 v 15.00 hodin, zvýšíte tím svou šanci na získání krásného dárku, totiž USB myši Microsoft Ready Mouse.

myš

Reklama