Coty Beauty Inc. uvedlo na světové trhy novou vůni od Celine Dion SENSATIONAL.

„Celine Dion je jednou z prvních celebrit, které spojily své jméno se značkou vůní. A právě proto hraje v tomto odvětví významnou roli,” řekl výkonný ředitel společnosti Coty, Inc., Bernd Beetz.

 

Uvedení vůně Sensational se shoduje s počátkem nové fáze kariéry této celosvětové hvězdy – se světovou tour, která odstartovala v únoru a během níž navštíví Celine  Dion 5 kontinentů a absolvuje na 160 vystoupení.

 

„Sensational přináší do portfolia vůní Celine Dion, jež vzniklo již v roce 2002, naprosto nový rozměr. Je to vyjádření inspirace, síly a sebedůvěry spojené v jediné výjimečné světově uznávané pěvecké osobnosti,“ uvedl Steve Mormoris, Senior Vice Prezident Global Marketing.

 

Vůní Sensational povzbuzuje Celine Dion ženy, aby následovaly její příklad. Dodává jim sílu a důvěru v jejich práci i v osobní život. Stejně tak jako zaplní pódium svou silou a přitažlivostí, poskytuje ženám inspiraci, aby žily svůj život v centru dění.  

 

Autorem moderní, zářivě květinové vůně je Maurice Roucel of Symrise.

Sensational se otevírá s jiskřivými tóny ledové hrušky, které se snoubí se šťavnatou švestkou a křehkým jablkem. Tyto zářivé ovocné nóty kouzelně povzbuzují smysly a rozvíjejí se do dynamického středu z vibrujících květin: mimóza, představující květinové srdce, se prolíná s opojným jasmínem, zářivou frézií a kosatcem. Základ z bohaté ambry a teplého pižma vytváří podmanivou rovnováhu inspirovanou sebevědomou, sofistikovanou ženou.

Krabička napodobuje stříbrné a bílé paprsky reflektorů křižující pódium, které oznamují příchod něčeho velkého, někoho velmi významného.

 

Oslnivý oválný flakon odráží světlo a evokuje eleganci a sofistikovanost. Je prozářen světle růžovým odstínem, barvou vlastní vůně. Na stříbrném rozprašovači je posazen průhledný uzávěr.

 

Zářivá tisková kampaň, jejímž autorem je Alexi Lubomirski, zobrazuje svrchovaně sebejistou Celine stojící na pódiu před začátkem jejího vystoupení. Je zářivá, oblečená v oslnivé kreaci od Emanuela Ungara.

 

 

Orientační maloobchodní ceny :

 

Toaletní voda 15 ml                              370 Kč / 480 Sk                                   

Toaletní voda 30 ml                              600 Kč / 790 Sk

Toaletní voda 50 ml                              850 Kč / 1 110 Sk

Parfémovaný deodorant 75 ml  289 Kč / 329 Sk           

Více se dozvíte na stránkách www.coty.cz

Reklama