V nastávajícím období rozmařilých večírků a veselých party nepřehlédnete nový kostým lahve ABSOLUT VODKY. Exkluzivní designérská lahůdka, která se jistě stane obletovanou dekorací každého baru, je zlatým šperkem nové celosvětové kampaně ABSOLUT BLING BLING.


V devadesátých letech objevila výraz bling bling pro svět rapová skupina Cash Money Millionaires z New Orleans. Bling-bling je slangový výraz příznačný pro hip hop scénu. Označuje diamanty, drahé šperky a jiné nezbytné „blyštivé“ doplňky „gangstas“ módy. Jde o součást životního stylu, mimo jiné založeného na ostentativním vystupování, předvádění se a excesivním utrácení peněz. 


Rapper BG se nechal inspirovat prstenem pro vítěze basketbalové NBA. „Tehdy se stali šampiony Los Angeles Lakers a slova „bling-bling“ byla na prstenu vepsána diamanty,“ vzpomíná.

Třpytivá limitovaná série ABSOLUT BLING BLING opět posouvá hranice fantazie. Součástí nové kampaně jsou nejen výrazné fotografie, extravagantní design inzerce a plakátů, ale také speciální koktejly, připravené pro tuto zimní sérii.

Například „ABSOLUT Chocolate Touch” je kombinací jemné vodky a smyslné čokolády v podobě zlaté” mince, kterou servírujete přímo ve skleničce.

 

ABSOLUT Country of Sweden VODKA se vyrábí na jediném místě na světě, kontinuální destilací vysoce kvalitní ozimé pšenice za použití vody z vlastní studny. Po destilaci je produkt podroben čtyřfázovému filtračnímu procesu, který mu zajišťuje renomé jednoho z vůbec nejčistších destilátů na světě. Tato vodka se pod jménem ABSOLUT prodává již od roku 1879.

 

Další zajímavosti o ABSOLUT se dočtete na www.absolut.com. Pokud chcete vyzkoušet super recepty na drinky a koktejly, najdete je na www.absolutdrinks.com.