Při vzpomínce na květinové děti asi nezahřeje u srdce každou z nás. Někdo třeba takovou batiku nemůže ani vidět, jiný zase nefandí onomu rozevlátému stylu, který se s tímto kultovním obdobím pojí. Ale víte, co? Hippies je tu zase a tentokrát bude bavit i ty největší milovnice minimalismu.
5c8b98c83be3cobrazek.png

Novodobé hippies
5c8ba6f01a149obrazek.png

Co si pod novým hippies v novém kabátě představit? Tak třeba lehké a jemné tóny batiky, transparentní materiály v kombinaci se vzory, nesmrtelný denim v té nejklasičtější modré, výrazné barevné šátky do vlasů nebo pořádné sluneční brýle s barevnými skly. A nejlepší na tom všem je, že se můžete ukázat jako moderní květinové dítko třeba i v kanceláři na poradě nebo na rande s klukem, který třeba tak úplně neholduje ani zvonáčům, batice, ani kouření lehce omamných látek, které, co si budeme povídat, k této éře prostě patřily.

Takže, jak nové hippies nosit?

  • Vsaďte na šaty. Vzhledem k tomu, že se jedná o jeden dominantní kousek, nemusíte si lámat už moc hlavu tím, s čím je ladit. Vybírejte z šatů jednobarevných i se vzory, s volány, v midi nebo maxi délce a ideálně s dlouhými rukávy. K nim obujte kožené semišové kotníčkové boty a navrch oblékněte džínovou bundu, kterou do práce jednoduše vyměňte za krémový nebo černý blejzr.
    hipo1.jpg
  • Sukně by měla být, podobně jako šaty, midi nebo maxi, jednobarevná nebo se vzory. Nahoru si vezměte top se špagetovými ramínky, anebo klidně upnutý roláček. Páskové sandálky střídejte s kotníčkovými botami, ale dokud jsou teploty nízko, klidně si prodlužte opticky nohy semišovými kozačkami.

    5c8ba76ca96f8blobid0.jpg
  • U kalhot je to jednoduché. Zvonáče jsou stará dobrá klasika. Nezapomínejte nikdy na boty na podpatcích, ať si po nohavicích nešlapáte. Do práce vyměňte denim za volné vzdušné materiály a super široký střih. Oblékněte k nim svetr bez ramen, bílou košili nebo třeba klasické bílé triko bez potisku a na krk zavěste houf řetízků.
    hipo3.jpg
  • A co by vám doma ve vašem hippies šatníku nemělo nikdy chybět? Klobouk v pánském stylu, kotníčkové boty, placaté sandálky, semišová bunda, velké kulaté brýle.

5c8baa6380527obrazek.png
Také si přečtěte:

Reklama