Ženy budou mít od dnešního dne po svém boku silného spojence v boji proti vráskám – kosmetickou emulzi EFFFI gold EXCLUSIVE.

Emulze EFFFI nejsou na českém trhu žádnou novinkou, již v listopadu 2010 firma Allivictus uvedla na internetový trh unikátní koncept podpůrných emulzí na čistě přírodní bázi, které vyvinul přední český chiropraktik a neurolog MUDr. Ondřej Toman. „V nové EFFFI gold EXCLUSIVE jsme chtěli původní efekt zvýraznit a účinné látky dopravit do hlubších partií pokožky,“ vysvětluje MUDr. Ondřej Toman důvod k vylepšení emulze.

EFFFI gold EXCLUSIVE

EFFFI gold EXCLUSIVEMezi hlavní složky této emulze patří syntetický jed chřestýšovce, jenž redukuje nervové signály, které vyvolávají stahy obličejových svalů, a mohou tak způsobovat vrásky. Svým unikátním složením je emulze EFFFI gold EXCLUSIVE vhodná pro všechny typy pleti, včetně té citlivé, která je velmi náchylná k podráždění.

EFFFI gold EXCLUSIVE je k dostání na www.efffi.cz nebo na www.efffi-e.com, případně na telefonu 601 394 218, za cenu 1 260 Kč.

Brzy vás budeme informovat o dalších novinkách v péči o pleť, které vám pomohou vyhrát boj proti nechtěným vráskám a stárnutí pleti!

Reklama