Softshellové bundy Elka Letošní způsob léta byl, řečeno s klasikem, poněkud nešťastný. A tak dětská softshellová bunda byla i o prázdninách často vítanou ochranou před sychravými dny a dokonce i před deštěm. A pokud se již dnes bojíte sychravého podzimu, nezoufejte - nová kolekce softshellových bund dánského výrobce Elka Rainwear je určena právě do nepříznivého počasí, může se totiž pochlubit mimořádně vysokým vodním sloupcem - 8000 mm!

Softshellové bundy Elka slavily svoji premiéru na českém trhu loni na podzim a především modely pro děti se okamžitě staly hitem, a to díky kvalitnímu provedení, skvělému designu a příznivým cenám. Internetový obchod www.cestomat.cz, který je největším prodejcem značky Elka v České republice, nyní představuje zcela novou kolekci softshellových bund pro děti.

Ta je postavena na dvou rozdílných stylových provedeních. První styl je hravý, barevný, s výraznými designovými prvky na rukávech a přední straně bundy. Druhý styl „karo“ je naopak střízlivější a pracuje s jemnými decentními barvami. Cestomat.cz navíc za zvýhodněných podmínek nabízí i modely z loňské kolekce, která zahrnuje bundy v barvách: zelená, černá, modrá, fialová a růžová.

Softshellové bundy Elka

Všechny dětské softshellové bundy Elka vynikají perfektním dílenským Softshellové bundy Elka zpracováním a promyšlenou volbou materiálů i střihu. Vrchní část bundy tvoří větru vzdorný a vodu odpuzující materiál (96% polyester, 4% spandex), podšívka je zhotovena z teplého a jemného mikrofleecu. Hodnota vodního sloupce činí 8000 mm, což je pro softshell materiál doslova unikátní, ukazatel prodyšnosti je pak 3000g/m2/24 h.

Softshellová bunda Elka má rukávy s otvorem pro palec (pro přetažení přes studené ruce) a vyztuženými lokty. Pro uložení drobností jsou praktické až čtyři kapsy na zipy. Hlavu chrání před nepřízní počasí odepínací a nastavitelná kapuce, bedra pak lehce prodloužená zádová část bundy.

Elka prostě myslí na vše. Proto také patří dětská softshellová bunda Elka k nejžádanějším sortimentům českého outdoorového trhu. Dětskou softshellovou bundu je možné objednat na www.cestomat.cz.