Kosmetika pro děti není v sortimentu české značky úplným nováčkem. Manufaktura nabízí výrobky k péči o jemnou dětskou pokožku více než 10 let, během kterých je úspěšně používaly již tisíce dětí. Nyní však představuje novou kolekci produktů, které spojuje hravý design a vylepšené složení, navazující na původní, extra šetrné a časem prověřené receptury.
5e467a6267e35obrazek.png
Dětská pokožka má specifické vlastnosti a je mnohem jemnější a citlivější než pokožka dospělých. Bariérová funkce dětské kůže není zcela vyvinuta a kožní ochranný film se tvoří v nedostatečném množství. Aby pokožka zůstala zdravá a mohla se správně vyvíjet, je třeba jí věnovat šetrnou péči za pomoci té nejkvalitnější kosmetiky.

Nová dětská kosmetika Manufaktura Baby Friendly s extra jemným složením nabízí ohleduplnou péči od hlavy až k patě. Mimořádně jemné přírodní receptury bez obsahu sulfátů, parabenů, ropných olejů a alergenních parfémů jsou obohaceny o poctivé rostlinné oleje a účinný ovesný výtažek s obsahem cenného beta-glukanu. Baby kosmetika je dermatologicky testována a je vhodná i pro novorozence a děti s obzvláště citlivou pokožkou. Nová kosmetika, vytvořena s láskou k dětem, maminkám a přírodě, bude uvedena na český trh v druhé polovině února. Spotřebitelé se na ni mohou těšit ve všech prodejnách Manufaktura, na manufaktura.cz a exkluzivně také na Rohlik.cz.

Jsme rádi, že právě našim zákazníkům můžeme novou dětskou řadu nabídnout. Jednak jsou produkty značky Manufaktura u nás jednou z nejvyhledávanějších kosmetických značek a speciálně pro matky máme dětský klub Rohlíček, do jehož portfolia produktů dětská řada přesně zapadá“, komentuje uvedení Olin Novák, komerční ředitel Rohlik.cz.
5e467a8aae978obrazek.png

Kromě šetrného přírodního složení jsou produkty výjimečné také svým výtvarným pojetím s veselými obrázky zvířecích kamarádů. Design řady vznikl ve spolupráci s mladou a velmi nadanou ilustrátorkou a animátorkou Alžbětou Göbelovou. Všechna zvířátka jsou zachycena při nejrůznějších dětských hrách a radovánkách a jejich úkolem je inspirovat děti i rodiče k zábavnému a aktivnímu dětství bez chytrých telefonů, tabletů a počítačů. Dětská řada se v budoucnu rozšíří i o produkty, které se postarají o zábavu dětí i rodičů, a podnítí je k trávení více času spolu a v přírodě.

Nová dětská řada Baby Friendly obsahuje následující produkty:
5e467a79d7c57obrazek.png

Jemná dětská mycí & koupelová emulze s mandlovým a ovesným olejem 320 ml, cena: 219 Kč

Základem pečující mycí a koupelové emulze jsou jemné a hypoalergenní mycí látky rostlinného původu obohacené o výjimečně výživný mandlový a ovesný olej, hojivý, regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, zvláčňující glycerin, pšeničný protein a zklidňující panthenol. Díky všem těmto cenným přírodním ingrediencím zůstane pokožka po něžné spršce či koupeli pečlivě umytá, vyživená a chráněná. Samozřejmostí je pH 5,5, jemná bezalergenní parfemace a šetrnost k očím.
5e467a9f70066obrazek.png

 • Ingredience: ovesný a mandlový olej, allantoin, panthenol, pšeničný protein, ovesný betaglukan, bezalergenní parfém, šetrné rostlinné mycí tenzidy
 • Účinky: zvláčňuje, zklidňuje, vyživuje, hydratuje a šetrně myje pokožku
 • Použití: Díky praktické pumpičce a veselému zajíčkovi na obalu bude koupel hračka. Malé množství emulze jemně rozetřete na navlhčené pokožce, vytvořte pěnu a důkladně opláchněte. Pro koupel dávkujte přiměřené množství pod proudem tekoucí vody (cca 36 °C) a rukou promíchejte, po koupeli pokožku opláchněte.

Pečující dětský olej s mandlovým, meruňkovým a ovesným olejem 155 ml, cena: 249 Kč

Jemná dětská pokožka si zaslouží tu nejkvalitnější a nejšetrnější péči. Receptura dětského olejíčku je tvořena výjimečnými přírodními oleji, které zprostředkují i té nejcitlivější pokožce něžný dotek přírody. Ovesný olej má mimořádné regenerační a zklidňující účinky. Obsahuje navíc ceramidy, které vytvářejí na kůži bariéru chránící ji před nežádoucími okolními vlivy a pomáhají v ní udržovat potřebnou vlhkost. Zvláčňující a hydratační mandlový olej dokonale pečuje. Meruňkový olej se skvěle hodí pro suchou pokožku, kterou změkčuje, zvlhčuje a zjemňuje. Poctivé a extra šetrné složení doplňuje antioxidační a ochraňující vitamin E a squalan, který pleti dodává hebkost pružnost a zadržuje v ní vláhu. Kontakt a láskyplný dotek jsou základními lidskými potřebami už od našeho příchodu na svět. Pohlazení nebo jemná masáž působí blahodárně nejen na tělo ale i na duši, dokáže zmírnit napětí, přispět ke kvalitnímu a klidnějšímu spánku a celkové pohodě dítěte. Pečující dětský olejíček s něžnou bezalergenní vůní se stane skvělým pomocníkem při výjimečných chvilkách s Vašimi nejmilovanějšími. Neobsahuje barviva, konzervanty ani minerální oleje.
5e467ad086de2obrazek.png

 • Ingredience: mandlový, meruňkový a ovesný olej, squalane, vitamín E, bezalergenní parfemace
 • Účinky: hydratuje, regeneruje, vyživuje a chrání pokožku před nežádoucími okolními vlivy
 • Použití: Olej rozetřeme v dlaních a krouživými pohyby jemně vmasírujeme do pokožky. Jemná láskyplná masáž navíc dokáže zmírnit napětí, přispět ke kvalitnímu a klidnějšímu spánku a celkové pohodě dítěte.

Jemný dětský vlasový šampon s ovesným olejem a panthenolem 320 ml, cena: 229 Kč

Hebké vlásky malých človíčků si zaslouží extra citlivou péči. Receptura jemného dětského vlasového šamponu obsahuje velmi šetrné hypoalergenní látky rostlinného původu pro pečlivé umytí jemných vlasů a citlivé pokožky hlavy bez vysoušení a podráždění. Šampon je obohacen o regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, pšeničný protein, zklidňující panthenol, regenerační allantoin, zvlhčující a ochraňující ovesný a mandlový olej a glycerin. Samozřejmostí je šetrnost k očím, pH 5,5 a jemná bezalergenní parfemace.
5e467aade43deobrazek.png

 • Ingredience: mandlový a ovesný olej, panthenol, ovesný beta-glukan, glycerin, bezalergenní  parfemace
 • Účinky: šetrně myje jemné vlasy a citlivou pokožku hlavy bez vysoušení a podráždění, ideální pro mytí jemných dětských vlasů, šetrná k očím, pH 5,5
 • Použití: Jemné dětské vlásky a pokožka hlavy vyžadují citlivé zacházení. Aplikujte malé množství šamponu do mokrých vlasů a jemně vmasírujte. Extra šetrnou péči zakončete opláchnutím čistou vodou.

Jemný dětský výživný krém na tvář a tělo s mandlovým a ovesným olejem 100 ml, cena: 219 Kč

Jemný výživný krém na obličej i tělo obsahuje unikátní bambucké máslo, které je známé pro své hydratační, zvláčňující a vysoce ochranné schopnosti. Receptura dětského krému se také pyšní obsahem cenného beta-glukanu, ovesného a mandlového oleje, kakaového másla, squalanu a vitamínu E. Díky těmto výjimečným ingrediencím krém dokonale regeneruje, vyživuje a zvláčňuje citlivou pokožku nejmenších. Udržuje ji jemnou a dlouhodobě ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Neobsahuje žádná barviva ani minerální oleje a je doprovázen lehkou bezalergenní parfemací. Je vhodný k okamžitému vyživení vysušené pokožky, jako závěrečná pečující tečka po koupeli nebo jako ochrana kůže a tváří před chladným a větrným počasím.
5e467ae8769a5obrazek.png

 • Ingredience: kakaové a bambucké máslo, ovesný a mandlový olej, squalane, vitamin E, ovesný  betaglukan, allantoin, panthenol, bezalergenní parfemace
 • Účinky: regeneruje, vyživuje a zvláčňuje citlivou pokožku, udržuje ji jemnou a dlouhodobě ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy
 • Použití: Jemným vmasírováním přiměřeného množství výživného krému dopřejete jemné dětské pokožce něžnou péči, hydrataci a ochranu.

Více informací naleznete zde.
5e467b0b90f37obrazek.png

Reklama