5b98ff1e890e4obrazek.jpg
VŮNĚ
Podpis The Only One je překvapivou kombinací fialek a kávy, která dodává vůni okouzlující květinové charizma. Stejně jako žena, kterou představuje, je i vůně zajímavou hrou protikladů: splynutím neočekávané přitažlivosti a jemnosti.

Fialka otevírá vůni jemným dotykem bergamotu, který vytváří nečekané a neodolatelné aroma. V srdci jsou svůdné aspekty pravé kávy obklopené jemnými tóny okouzlujícího kosatce. Vanilkou a pačuli dodávají vůni dokonalost a hřejivé objetí pro vaše smysly.
5b98fe9068538obrazek.jpg

BALENÍ
Nový design s čtvercově grafickými a přesnými liniemi, které představují sofistikovanost ženy The Only One. Broskvový odstín vůně odráží její teplou záři, zatímco zobrazení zlatého prstenu doplňuje konečný design. Černě lakované balení se zlatým detailem dodává celkovému vzhledu jemnou eleganci.

5b98fede1e0a7obrazek.jpgNOVÁ REKLAMNÍ KAMPAŇ
Italský filmař Matteo Garrone ve spolupráci s Dolce&Gabbana Beauty zachycuje Emilii Clarke v Římě, v autentické italské restauraci v Trastevere. Vychází z její přirozenosti a kouzelného charizma, odhaluje její talent, jako zpěvačky i herečky.

Film vypráví příběh o společném okamžiku mezi The Only One a jejími blízkými. Emilia je na večeři se svými přáteli, vedle ní skupina místních hudebníků hraje tradiční italskou píseň „Quando, Quando, Quando“. Povzbuzovaná jejími přáteli, začíná zpívat a brzy je Emilia středem veškerého dění. Její hlas a přirozená aura zachycuje pozornost každého, všichni se dívají jen na ni, ona je The Only One. Pro tiskovou kampaň, fotografové Morelli Brothers zachycují celkovou energii scény a spontánnost okamžiku, to vše v nadčasovém černobílém snímku.
 
The Only One doplňuje klasickou a ikonickou řadu The One svým novým a moderním podpisem.

THE ONLY ONE EAU DE PARFUM
1690 Kč / 30 ML
2350 Kč / 50ML
3300 Kč / 100ML
 
THE ONE EAU DE TOILETTE 30ML – 50ML – 100ML
THE ONE EAU DE PARFUM 30ML – 50ML – 75ML
5b9901828a58cobrazek.jpg