Stejně důležité, jako zvolit správnou péči o pleť, je její důkladné odlíčení a čistění. To představuje klíčovou část pečující rutiny, zdroj krásné, zdravé a ideální pleti. Ať už se jedná o pleťovou vodu, mléko nebo gel, je vždy potřeba respektovat nejen jednotlivé typy pleti, výběr textur, ale i stupeň znečistění pleti.

Vichy

Vichy nyní přichází s novou řadou kultovních přípravků Pureté Thermale v atraktivním a moderním balení, a navíc představuje dvě novinky, čisticí přípravky nové generace: Zkrášlující čisticí micelární olej, úplně první micelární olej v lékárnách, a Osvěžující čisticí gel.

PURETÉ THERMALE: PRVNÍ KROK K IDEÁLNÍ A ZDRAVÉ PLETI

Znečistěné životní prostředí má vliv na stav a zdraví pleti, a tudíž také na její krásu. Studie to jen potvrzují. Znečistění ovlivňuje pleť na několika úrovních: zvýšená produkce séba, dehydratace, snížení přirozené obranyschopnosti proti antioxidantům na povrchu pleti, oslabení kožní bariéry, nedostatečné prokrvení, mdlý a zašedlý vzhled pleti způsobený ulpíváním uhlíkových částic na jejím povrchu. Večer je třeba „obličej vyčistit“, zbavit ho nečistot, a to i když na něm není make-up.

ŘADA PURETÉ THERMALE ODSTRAŇUJE VŠECHNY TYPY ZNEČISTĚNÍ

Vichy

K odstranění tohoto závoje nečistot „dusících“ epidermis, ženy preferují čisticí přípravky na bázi vody. Ty totiž nabízejí opravdový pocit svěžesti, čistoty a dokonale vyčištěné pleti. Tady však přichází na řadu další nepřítel krásy - tvrdá voda. Na pleti se nadměrně hromadí vodní kámen, který ji vysušuje a dráždí.

Nyní jsou proto Laboratoře Vichy, specialista na citlivou pleť, ještě více odhodlány nedat těmto dvěma agresorům žádnou šanci kompletní řadou čistění pro všechny typy pleti i péče.

Vichy

UNIKÁTNÍ KOSMETICKÁ NOVINKA

  • VichyZKRÁŠLUJÍCÍ ČISTICÍ MICELÁRNÍ OLEJ

Čisticí a pečující olej pro všechny typy pleti Ultra-účinný olej efektivně a šetrně odstraňuje nečistoty, nadměrný kožní maz i voděodolný make-up a zároveň pečuje o pleť. Micely, které olej obsahuje, pomáhají k rychlému a efektivnímu odlíčení bez tření doplněnému péčí o pleť. Jeho olejová textura se při kontaktu s vodou přeměňuje na fluidní mléko a zanechává pleť dokonale čistou a nemastnou. Je vhodný jak pro suchou pleť, které poskytuje komfort, tak pro mastnou pleť, kterou efektivně zbavuje séba. Olej má navíc květinovo-bylinkovou parfemaci s nótami čajových lístků a rozkvetlých bílých květů.

MOC: 399 Kč / 125 ml*

NOVINKA

  • OSVĚŽUJÍCÍ ČISTICÍ GEL

VichyGel s detoxikačním účinkem

Osvěžující gel, který z pleti účinně odstraňuje všechny druhy nečistot. Textura vytváří polštářovitou pěnu, jež zmírňuje nepříjemné pnutí způsobené vlivem tvrdé vody. Pleť je po použití čistá, svěží a s větším pocitem komfortu. Formule obsahuje extrakt z vzácného stromu Moringy, aktivní látku s unikátními účinky „proti znečištění“, která chrání buňky před extrémním znečištěním i z ovzduší. Jeho ovocno-květinovo-bylinková vůně přináší pocit čisté a svěží pleti.

MOC: 399 Kč / 200 ml*

VŠECHNY PŘÍPRAVKY JSOU: BEZ PARABENŮ, HYPOALERGENNÍ. S POSILUJÍCÍ, ZKLIDŇUJÍCÍ A REGENERAČNÍ TERMÁLNÍ VODOU Z VICHY. TESTOVÁNY NA CITLIVÝCH TYPECH PLETI POD DERMATOLOGICKOU KONTROLOU.

  • VichyČISTICÍ MICELÁRNÍ VODA 3v1 ODLIČOVACÍ MLÉKO 3v1

Micelární voda účinně a šetrně čistí a odstraňuje make-up z obličeje i očí a zklidňuje citlivou pleť. Odličovací mléko obsahuje zároveň tonikum a je vhodné i na čistění očí. Navíc je velmi praktické a šetří čas.

MOC: 359 Kč / 200 ml* oba přípravky

  • ROZJASŇUJÍCÍ ČISTICÍ PĚNA

VichyProti znečištění pleti

Tato speciální textura, obohacena látkou Captalae, se v kontaktu s vodou mění v nadýchanou pěnu, která jemně a dokonale čistí, navíc dodá pleti pocit lehkosti a svěžesti.

MOC: 379 Kč / 150 ml*

  • MLÉKO A TONIKUM

VichyIdeální čisticí duo

Vyživující čisticí mléko, hutné a bohaté jako balzám, přináší to nejjemnější čištění a komfort. Zdokonalující tonikum finálně dočišťuje pleť.

MOC: 365 Kč / 200 ml*, 359 Kč / 200 ml*

  • ZKLIDŇUJÍCÍ ODLIČOVAČ OČÍ

VichyVelmi jemný přípravek i pro citlivé oči

Odstraňuje make-up s neuvěřitelnou jemností, aniž by pleť vysušoval. Vhodný na citlivé oči i pro nositelky kontaktních čoček. Pro zklidnění je obohacen o vitamin B5 a chrpovou vodu.

MOC: 359 Kč / 150 ml*

Reklama