5ae9958397059obrazek.jpgNekonečné hodiny strávené odmrazováním, namáhavé čištění vnitřku mrazáku se škrabkou na led v ruce, namísto borůvek či třešní, které jste v létě s láskou kuličku po kuličce zmrazili, jednolitá ledová koule, uskladněné jídlo pokryté sněhovou krustou a obavy, zda v neidentifikovatelné hroudě mražených potravin najdete tu, kterou právě hledáte… S novou vestavnou chladničkou MORA VCN 1821 už jen nepříjemná vzpomínka!

Elegantní bílá chladnička MORA VCN 1821 je vybavena dvouokruhovým beznámrazovým systémem NoFrost, který 100% zabraňuje vzniku námrazy, takže zcela odpadá nutnost namáhavého manuálního odmrazování. Kromě toho, že budete mít podstatně méně práce, získáte více prostoru a větší přehled o potravinách v mrazničce a také ušetříte energii! Nová chladnička MORA má úspornou energetickou třídu A++, což je určitě dobrá zpráva pro rodinný rozpočet.

5ae995cf2540fobrazek.jpgVýhodou je také do detailu promyšlené vnitřní uspořádání, včetně zásuvky VitaBox s kontrolou vlhkosti – HumidityControl, která poskytuje dostatek prostoru a optimální podmínky pro ukládání ovoce a zeleniny. Pro extra velké kusy potravin, jako je třeba husa nebo krocan pro sváteční příležitosti, je v mrazicí části připraven MaxiBox s objemem 38 litrů. Své místo v speciálním držáku mají i lahve či vajíčka a čtyři multi-variabilní skleněné police jednoduše výškově nastavíte nebo vyjmete podle toho, co jste právě nakoupili a potřebujete uložit v chladničce. Velmi praktická je také možnost oboustranné záměny 5ae995ddbe3a5obrazek.jpgzávěsů dveří, takže se otevírání jednoduše přizpůsobí uspořádání vaší kuchyně. Na chladničku MORA je spolehnutí i v případě náhlého výpadku elektrického proudu, postrachu každé hospodyňky, protože dokáže chladit ještě 16 hodin a tím udrží potraviny v perfektním stavu.

Vedle novinky – vestavné chladničky MORA VCN 1821 se systémem NoFrost – jsou k dispozici také další inovované modely vestavných chladniček MORA.

Kolikrát v životě jste si chtěli udělat radost?! „Se mnou ji můžete mít hned! Od nepaměti jsem součástí vašich příběhů. Vždy plná života, vždy stylová, vždy trendy. Seznamte se s novou generací spotřebičů, které splňují všechny požadavky moderní domácnosti. Od čistého moderního designu až po ty nejlepší technologie.“ Česká značka MORA, výrobce domácích spotřebičů s tradicí začínající v roce 1825, nabízí širokou a komplexní nabídku pomocníků do každé domácnosti a umožňuje tak bez problémů vybavit celou kuchyň v jednotném, moderním stylu. Vestavné i volně stojící spotřebiče – varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky, odsavače par, trouby, sporáky, ale i plynová topidla či ohřívače vody…. Stačí si jen vybrat. Zákazníky oceňovanou výhodou je také 100% servis po celé České republice.

MORA. Plná života od 1825. Více na www.mora.cz