Citlivá pokožka není problémem jen u dětí a nemluvňat. I mnoho dospělých trpí  svěděním pokožky či jinými dermatologickými potížemi, což může vést ke komplikacím, například až ke vzniku ekzému.

Citlivá pokožka není problémem jen u dětí a nemluvňat. I mnoho dospělých trpí  svěděním pokožky či jinými dermatologickými potížemi, což může vést ke komplikacím, například až ke vzniku ekzému. Firma Henkel proto rozšiřuje svoji úspěšnou řadu Silan Sensitive o novou aviváž určenou nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro dospělé s citlivou pokožkou – Silan Aloe Vera & Avocado Oil.

 

Již řadu let maminky spoléhají na vynikající účinky aviváže Silan Sensitive, která chrání jemnou pleť jejich dětí a udržuje prádlo výjimečně hebké a měkké. Vynikajících vlastností aviváže Silan Sensitive dosud využívali i někteří dospělí, ale nyní s novinkou Silan Aloe Vera & Avocado Oil budou mít „svůj vlastní“ výrobek i oni.

Nová varianta Silan Aloe Vera Avocado Oil
Nová, jemně parfémovaná aviváž Silan Sensitive využívá technologii špičkových značek kosmetiky Henkel a obsahuje přírodní přísady, které se s úspěchem používají v kosmetických výrobcích již léta. Mléko extrahované z rostliny aloe vera  je známo jako jedna z nejlepších přísad, jež chrání a pečuje o jemný povrch pokožky. Nový Silan obsahuje také olej z avokáda, který přispívá k jeho uklidňující a příjemné vůni. Díky těmto přísadám dodává nový Silan Aloe Vera Avocado Oil prádlu ještě více hebkosti a přináší zážitek ze svěží vůně.

Pečující receptura Silanu Aloe Vera Avocado Oil zjemní vlákna oděvu, které se nosí přímo na kůži, a sníží podráždění pokožky způsobené třením, které může být rušivé, až bolestivé. Dokonce i často prané prádlo, zejména z bavlny a přírodních vláken, které ztrácí svoji původní jemnost, znovu získá po ošetření novou aviváží Silan Aloe Vera Avocado Oil pocit jemnosti a hebkosti.

Použití aviváže a její dávkování
V průběhu několika let si použití aviváže získalo velkou oblibu a v dnešní době jej považujeme za již zcela běžnou záležitost. Mnozí z nás už proto ani nevědí, jak bychom se cítili v prádle, které aviváží ošetřeno nebylo. Při praní v moderních pračkách se vlákna textilu různě pohybují a překrucují, což způsobí, že usušené vyprané prádlo je tvrdé na dotek. Velmi problematickou skupinou jsou i dnes hojně používané tkaniny s vysokým obsahem umělých vláken, v nichž  při nošení vzniká elektrostatický náboj. Látka se poté lepí na pokožku a přitahuje špínu.

Použitím aviváže lze tyto nepříznivé vlivy účinně odstranit. Oblečení ošetřené aviváží je daleko měkčí, tedy pohodlnější a příjemnější na nošení,  méně se mačká, snadněji žehlí a díky slabému filmu, který aviváž vytvoří na jednotlivých vláknech, se špína drží dále od vláken a vy ji daleko lépe a jednodušeji vyperete. V neposlední řadě nesmíme zapomínat i na příjemnou vůni, kterou aviváž prádlu dodá. Vkus v oblasti vůní je velmi individuální, a tak výrobci nabízejí mnoho variant. Aviváže jsou koncentráty, proto stačí dávkovat malé množství a není potřeba je více ředit. Informace o správném dávkování jsou stejně jako u pracích prostředků umístěny na obalu.

Aviváž Aloe Vera Avocado Oil 1 l naleznete v prodejnách od 1. září 2006 v dobře rozpoznatelných  zelených lahvích za 69,90 Kč.