Jedinečný produkt s dlouholetou tradicí

6283a36269a76obrazek.png

Thayers je kultovní americká značka, která na trhu působí již více než 175 let. Mezi její fanynky patří například i Lily Collins nebo Zendaya. Pečlivě vybraná kolekce pleťových tonerů a mlh je vhodná pro všechny typy pleti.Vyniká svým složením, které je z 98 % přírodního původu,a zakládá si na původním procesu výroby a kvalitních organických ingrediencích.
Unikátní složení, přírodní ingredience, šetrný způsob výroby.

6283a2a1e74e2obrazek.png


Produkty Thayers se skládají ze dvou hlavních ingrediencí: vilínu, kvetoucí rostliny známé svými léčebnými vlastnostmi, která zklidňuje, vyrovnává a osvěžuje pokožku, a aloe vera, rostliny známé svými protizánětlivými a antiseptickými účinky. Společně vytvářejí zcela unikátní složení, díky kterému se právem těší dlouhodobé oblibě. Obě složky jsou certifikované jako organické a pěstují se výhradně pro značku Thayers Herbal Remedies na rodinné farmě ve Fairfield County v americkém Connecticutu.

Extrakty z vilínu i aloe vera se stále získávají původním způsobem. Sklízí se ručně a extrahují se pomocí macerace, a proto si uchovávají o 195 %[a1] [AK2]  více tříslovin, které jsou prospěšné pro pokožku. Výrobní proces je vlastně podobný přípravě šálku čaje. Díky tomuto postupu tak vzniká produkt, který zajišťuje hydrataci avýživu a příznivě působí na zdraví pokožky.
Kolekce Thayers obsahuje celkem 12 tonerů, mlh a adstringentů v několika vůních a s jedinečnými složkami: okvětní lístky růže pro přirozenou a zářivou pleť, okurku pro osvěžení, levanduli pro zklidnění nebo kokos pro intenzivní hydrataci. K dispozici jsou také neparfémované varianty, které jsou ideální pro citlivé typy pleti, i původní verze produktu, která pleti zajišťuje zklidnění a hydrataci.

6283a2edc135cobrazek.png

Klinické studie prokazují, že produkty Thayers jsou jemné k pokožce a nevysušují ji, viditelně zlepšují její kvalitu a pomáhají k zářivé, hydratované a zdravěji vypadající pleti. A to jsou důvody, které značku Thayers dlouhodobě řadí na první místo mezi obličejovými tonery ve Spojených státech.
6283a336e421dobrazek.png

Od května je kolekce Thayers k dostání na Notino.cz.

Historie značky Thayers

Na trh byla uvedena již v roce 1843 tehdy 21letým lékařem Henrym Thayerem, který si po studiu medicíny otevřel lékárnu. Po sérii úspěšných experimentů začal vyrábět tekuté extrakty, po kterých během občanské války vzrostla velká poptávka, a jeho společnost se rychle stala největším výrobcem léčiv v Americe s více než 800 produkty v nabídce. Mezi nejoblíbenější produkty patřil extrakt z vilínu, který dodnes zůstává ikonickým produktem značky.
6283a229430d9obrazek.png

Reklama