Dokonalý design, rychlost a mobilita to je notebook VAIO řady Z.

Štíhlá a stylová řada Z nedělá kompromisy v oblasti mobility, vzhledu, možností připojení, ani výdrže baterie. A navíc má skutečně velký výkon, se kterým hravě zvládnete všechny pracovní úkoly a ušetříte tak drahocenný čas.

Operační 4GB paměť  bez problémů zvládne i náročné aplikace. Dva SSD disky umožňují paralelní zápis dat, což celý proces urychluje. Integrovaná grafická karta NVIDIA® GeForce® GT330M s 1 GB GDDR3 VRAM si snadno poradí se složitými dokumenty, prezentacemi, přehráváním filmů a spoustou různých grafických aplikací.

 Notebook VAIO řady Z váží pouhých 1,41 kg. Jeho vzhled umocňuje pevná a lehká opěrka zápěstí vyrobená z jediného kusu hliníku. LCD displej s uhlopříčkou 33,3 cm (13.1”) a LED podsvícením nabízí skvělé hodnoty jasu, ostrosti a kontrastu. Kvalitu obrazu na displeji VAIO Premium určitě oceníte ať už děláte cokoliv.

K usnadnění práce přispívá i technologie umožňující připojení k vysokorychlostním sítím na cestách. Nové modely řady Z jsou vybaveny procesory Intel® Core™ a operačním systémem Windows® 7 Professional. Kompletní řada doplňků obsahuje mimo jiné i speciální dokovací stanici, kožená pouzdra, myši a baterie s vyšší kapacitou.

 Nová řada notebooků VAIO F hravě zvládne multimediální tvorbu i zábavu.

Tato řada má dostatečný výkon pro bezproblémový střih videa ve Full HD rozlišení, úpravu fotografií ve formátu RAW, sledování filmů na Blu-ray™ a mnoho dalších funkcí. Nejvyšší model VAIO VPCF11Z1E/BI se odlišuje černou povrchovou úpravou a zvýrazněnou pohodlnou elastomerovou opěrkou zápěstí.

Profesionální displej Full HD VAIO Premium (s rozlišením 1920x1080) o úhlopříčce 41,6 cm (16,4”) s ochranou proti odleskům nabízí 100% Adobe RGB pokrytí pro věrné a přirozené podání barevných tónů.

m

Multimediální výkon zajišťuje nejnovější řada procesorů Intel® CoreTM i7, kterou doplňuje vypalovací Blu-ray mechanika. 8 GB DDR3RAM s přehledem zvládne i ty nejnáročnější 3D grafické aplikace. Grafická karta NVIDIA® GeForce® GT330M v kombinaci s 1GB GDDR3 VRAM a paralelní architekturou CUDA™, nabízí rychlou detailně prokreslenou 3D grafiku, hladké a plynulé přehrávání Full HD videa. Kvalitní obraz doplňuje čistý prostorový zvuk. Vychutnat si tak můžete ve vysoké kvalitě filmy, počítačové hry i poslech hudby.

Design nové řady VAIO F zohledňuje šetrnost k životnímu prostředí a omezuje spotřebu energie. Senzor okolního osvětlení automaticky upravuje podsvícení displeje a šetří elektrickou energii při práci v málo osvětleném prostředí. K dispozici je také užitečné tlačítko vypnutí displeje (Display Off), které snižuje spotřebu při poslechu hudby, nebo během sledování filmu na připojeném televizoru.

 

 

 

 

Reklama