Proč nemusí na svůj první počítač dlouze vzpomínat čtenářka Átéčko? Protože ho stále vlastní a v tuto chvíli na něm dopsala příspěvek k dnešnímu tématu...

S jakou vychytávkou svého nového notebooku a zároveň prvního vlastního počítače, měla problém čtenářka Átéčko? To si přečtěte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...


Na svůj první počítač dlouze vzpomínat nemusím, protože jej zrovna mám na klíně. Předtím jsem neměla žádný. Manžel mě na svůj pracovní jen nerad pouštěl. A tak jsem si loni, ve svých 55 letech koupila svůj. Vím, že bych spoustu lidí rozesmála tím, podle čeho jsem si počítač vybírala. Musel se mi líbit a jeho klávesnice mi musela padnout pod prsty, a navíc se mi líbil design jen dvou značek, takže bylo brzy rozhodnuto. Na ten druhý jsem prostě neměla.
Nějaké technické parametry, to jsem příliš neřešila, protože se v nich, co si budeme povídat, nevyznám.
Mám ho rok, jsem s ním nadmíru spokojená, protože splňuje vše, co po něm chci. Jedinou vychytávku, která byla pro mě trošku oříškem, bylo wi-fi připojení, jsem vyřešila také. A tak se můj notebook stal mou nejoblíbenější věcí v domácnosti. Mám v něm oblíbené filmy, stáhla jsem si do něj knížky, oblíbenou hudbu, ukládám do něj fotografie, ale hlavně je mým spojením se světem, s kamarádkami. Prostě mám svou „tošibku“ ráda!

Átéčko

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. března 2012: Můj první počítač

Zavzpomínejte na svůj první počítač!

  • Jaký to byl?
  • Bylo pro vás těžké, naučit se ho ovládat?
  • Co vás na něm nejvíc bavilo?
  • Ještě ho stále máte, anebo jste ho už nahradila?
  • Chystáte si koupit svůj první počítač? - poraďte!

Otázek k prvnímu počítači je skutečně mnoho. Zajímá mě zkrátka váš příběh. Chci vědět, jak jste to se svým prvním počítačem měla. Své příspěvky, dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, posílejte na redakční e-mailovou adresu (viz níže). Jeden z příspěvků, respektive jeho autorku, ocením pěkným dárkem: stylovou Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000. Pokud chcete mít šanci na uveřejnění a tedy i možné získání dárku, pošlete příspěvek nejpozději 7.3.2012 do 15.30 hodin.

myska

Reklama