hp mini

Nedávno proběhla v Praze předváděčka nového majstrštyku od firmy Hewlett Packard. Šlo o mininotebook HP Mini 210 Vivienne Tam Edition, který je ultra vydesignovaný světoznámou návrhářkou Vivienne Tam do motýlí podoby.

hp

Řeknete: Nic pro chlapy. Ano, nemýlíte se - tenhle notebook je cíleně směřován na ženy. Kromě vzletného vzezření má ještě jednu vychytávku, kterou ocení snad každá žena, dívka i dáma. Obrazovka notebooku se dokáže proměnit v zrcadlo! A tak si s sebou můžete nosit nabušený počítač malých rozměrů a skříňku na krásu v jednom.

Jen škoda, že po zmačknutí nějakého skrytého tlačítka (třeba nedaleko čtečky karet) nevyskočí z notebooku zásuvka se rtěnkou, pilníčkem a řasenkou - to by teprve byla dokonalost sama. Ale uvidíme, třeba v příštím modelu.

Co si o notebooku myslí zpěvačka Klára Vytisková

hp a klara

Klára Vytisková, která designový notebook HP Mini 210 Vivienne Tam Edition na českém trhu reprezentuje, říká: „Mám ráda zlaté doplňky, takže se mi Vivienne Tam úžasně trefila do vkusu. Navíc jsem často na cestách, kde je pro mě tenhle maličký a lehký notebook ohromně praktický, protože se vejde do kabelky. Můžu si tak svoje přátele vozit všude s sebou a přes Skype nebo Facebook s nimi být neustále ve spojení.“

Jaký je HP Mini 210 Vivienne Tam Edition

A teď drobné informace pro ty z vás, které přece jen zajímají technické parametry...

hp

  • Hmotnost: od 1,22 kg
  • Tloušťka: 3 cm
  • Výdrž na baterku: 5,5 hodiny
  • Display: úhlopříčka 25,65 cm, technologie LED BrightView Infinity
  • Klávesnice: dělená o rozměru 93% standardní klávesnice
  • Operační paměť: 2 GB RAM
  • Pevný disk: 320 GB
  • Operační systém: Microsoft Windows 7 Premium
  • Nadstandard: automatický zálohovací software; vestavěná kamera, která umožňuje uživatelům vytvářet videa a sdílet je s přáteli, fotit a chatovat s lidmi na síti - jediným kliknutím tlačítka může kamera převzít funkci zrcadla; HP QuickWeb - software, díky kterému mohou uživatelky přispívat na Facebook, posílat tweety, poslouchat hudbu, prohlížet web, či seznam schůzek, posílat e-maily či chatovat během několika sekund po zapnutí počítače, není totiž nutné čekat na start plnohodnotného operačního systému.
  • Další příslušenství: designově sladěný obal z mikrovláken a volitelná bezdrátová myš s motivem motýlích milenců.

hp

Za kolik?

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition se do distribuční sítě dostává právě v těchto dnech za cenu 12.590 Kč s DPH společně s bezdrátovou myší HP s motivem motýlích milenců, která stojí 769 Kč s DPH.

Tak co, milé čtenářky, zaujal vás motýlí notebook-zrcátko?

Reklama