Léto bez sukně, to snad ani není možné! Sukně by měl být tím nejfrekventovanějším kouskem v našem šatníku, nemyslíte? Jsou tak ženské, pohodlné a zkrátka a dobře k nám ženám patří. Midi délka je trendy a sluší každé postavě. A tyto topy se k nim náramně hodí...

sukněHorké letní měsíce mají hned několik úžasných výhod – čas, který ráno strávíte před skříní, se může smrsknout na minimum, často si vystačíte jen s jedním až dvěma kousky oblečení (nepočítáme-li spodní prádlo a doplňky), šaty a sukně jsou jasnou volbou číslo jedna, které navíc ocení naše drahé polovičky, protože, jak se muži většinově shodují, tyhle věci nám sluší nejvíce. Takže, rozlučte se na nějaký čas s kalhoty a noste sukně do „aleluja“.

Za dámu do práce

Máte-li v práci zavedený dress-code a chce se po vás, abyste do kanceláře nechodily jako vandráci, účastnice festivalu nebo milovnice fitness, řiďte se jím na maximum. A pokud nepracujete ve firmě, kde jsou pravidla opravdu přísná, můžete si směle dovolit třeba takovou věc jako světlou denimovou košili. Protože pokud ji zkombinujete s tak jemným a ryze ženským materiálem jako jsou právě krajky, a navíc si nazujete elegantní lodičky, výsledek bude více jak dokonalý.

midi

Za lady na večírek

Vyrazit mezi lidi v topu, který připomíná spíše podprsenku, že je už příliš? Žádné strachy, protože pokud sáhnete po midi sukni, která bude volná, splývává, a navíc s délkou do pasu, vykoukne vám maximálně tak jeden centimetr kůže. Takový outfit díky délce sukně není v žádném případě ani příliš, ani vulgární. A jestliže by vás přeci jen délka topu znervózňovala, vyměňte ho upnuté tílko se špagetovými ramínky.

midi

Za módní ikonu na dovolené

Midi sukně jsou natolik oblíbené, že je jejich podob nespočet. Jsou úzké a sexy, plisované pro pravé dámy, plné vzorů nebo řasení pro odvážné holky nebo zavinovací a asymetrické pro správné módní ikony, které vědí, co sluší a lichotí. Zvolíte-li takový typ sukně, vždy myslete na pravidlo vyváženého objemu celého outfitu – máte volný nebo objemný spodní část? Vršek by měl být na tělo nebo alespoň lehce přiléhavý.

midi

Mohlo by vás zajímat:

Reklama