Také jste se nemohly dočkat, až vytáhnete zahradní nábytek a uvelebíte se se svou ranní kávičkou pod rozkvetlým stromem a pokocháte se krásou a vůněmi kolem? Léto je v plném proudu a úžasný čas zahradního „vysedávání "s ním.

Když na to přijde řeč, nemohu si nevzpomenout na nostalgické prvorepublikové sezení, stokrát přetřené bílou barvou, s vyšisovaným pruhovaným plátnem, co stávalo ve stínu stříbrných smrků!
Kdeže ty časy jsou? Chata už má jiné majitele a zahradní nábytek? Noví obyvatelé ho nahradili plastovým... To víte, je levný, dostanete ho v několika barevných variantách, můžete ho nechat na dešti a výběr, co se funkcí týče, je docela široký. Od rozkládacích židlí, přes křesílka s područkami i bez až po opalovací lehátka a servírovací stolky na kolečkách.
Nevýhodou tohoto nábytku je sice omezená nosnost, barevná nestálost a mizivá estetická hodnota, ale jen se podívejte kolem sebe... přes veškeré výhrady je to nesporně nejmasovější a nejoblíbenější zahradní nábytek.

Nebo vy ho snad nemáte?
Jste raději pro ty stokrát přetřené, ale romantické rozkládací židličky a stolky, jakých bývaly kdysi plné zahradní restaurace? 
Nebo dáváte přednost dřevěnému zahradnímu nábytku, který je nejen krásný, ale i odolný a vy se z něj můžete těšit opravdu dlouhou dobu?
A nebo se k vašemu modernímu domu hodí víc jednoduchý nábytek z hliníkovou konstrukcí a výpletem ze speciální tkaniny?
A jak by se vám třeba líbilo zahradní "posezení takových hvězd, jako jsou Tina Turner nebo Salma Hayek?

A j
aký zahradní nábytek máte vy, milé ženy-in?
Plastový, kovový nebo dřevěný?
Obhajte výhody toho svého.
Napište nám, na čem sedáváte, když si užíváte zahradní siestu!