603e52a9a50a2obrazek.png

Fungování přípravku Sanicor StopVir je založené na tom, že v nosní dutině vytváří prostředí s nízkým pH, které je nepřátelské k virům. A na nosním epitelu tvoří navíc ochranný povlak. Tak zabraňuje množení virů a rozvoji nemoci. Je tedy vhodné ho použít, jakmile člověk pocítí první příznaky onemocnění, jako je ucpaný nos či škrábání v krku. Vstříknout Sanicor StopVir do nosu je ale možné i preventivně, když má člověk pocit, že by si měl pročistit nos. Odplavuje totiž patogeny, zvlhčuje, zklidňuje a chrání sliznici.

60452c4a9bc66603e52c028636obrazek.png

Jak nám Sanicor StopVir vyhovoval?

Veronika
Často trpím pocity suchého nosu, takže bez spreje nedám ani ránu. Hlavně v leže se mi hůř dýchá a musím si nos před spaním propláchnout. Běžně k tomu používám mořskou vodu, ale v rámci testování jsem ji vyměnila za Sanicor StopVir. Nejenom, že mi zvlhčil nosní sliznici, lépe se mi dýchalo, ale také jsem měla při použití pocit, že dělám něco pro své zdraví. Rozhodně totiž nestojím o to, aby se mi v nose množily viry. Je skvělé, že se dá použít až čtyřikrát denně s odstupem čtyř hodin a není omezený počtem dnů jako jiné přípravky na rýmu, které mohou po nějaké době nosní sliznici spíš poškozovat. Oceňuji zejména obsah D-panthenolu, který plní zklidňující a zvlhčovací funkci na jedničku.  

Klára

Sanicor StopVir jsem nekompromisně zařadila mezi své preventivní pomocníky v boji proti nechtěným virům. Vedle desinfekce a vitamínů jej používám pokaždé, když mám pocit, že chci mít čistý nos bez virů. Od té doby jsem se zbavila lehké rýmy a mám krásně volný nos. také je pro mne důležité vědomí, že po použití spreje je můj nos bez virů. Po aplikaci necítím žádné nepříjemné vjemy, nepálí, sliznice je následně vlhká a nos průchodný. A na nosním epitelu tvoří navíc ochranný povlak, zabraňuje množení virů a rozvoji nemoci. Takže za mě má Sanicor StopVir jedničku!

Marta
Tento nosní sprej je zajímavým pomocníkem v boji proti virům. Nikdy jsem nic podobného nezkoušela a tak jsem ráda, že jsem mohla absolvovat svou premiéru nyní. Sprej je v nose příjemný a je dobrou prevencí při prvních příznacích rýmy. Je ho ale možné používat i preventivně kdykoliv máte pocit, že potřebujete pročistit nos. Jelikož mám často pocit suchého nosu, oceňuji také jeho zvlhčovací a zklidňující účinek.

Vendula
Od dětství mám z nosních sprejů trochu respekt a příliš často po nich dobrovolně nesahám. O testování jsem poprosila manžela, ten je můj pravý opak a Sanicor StopVir vyzkoušel rád. Sahal po něm ve chvíli, kdy potřeboval zvlhčit nosní sliznici a nos si vyčistit. Příjemným benefitem navíc je schopnost zabránit šíření virů v dutině. Oba tento sprej považujeme za dobrou pomůcku v současném smutném boji...

Snadné použití a snadné dávkování je výhodou, stejně tak malé a flexibilní balení. Koupíte ho v každé lékárně za příznivou cenu kolem 179 Kč (cena se může lehce lišit v různých lékárnách). Sanicor StopVir koupíte například na webu online lékáren BENU ZDE  nebo v síti lékáren EUC ZDE.
604778de91876obrazek.png

Čtěte také: 

Reklama