V obchodním centru Futurum v Hradci Králové se uskutečnila první módní přehlídka letošních finalistů Muže roku 2014, kteří se předposlední týden v srpnu utkají o tento titul tradičně v Náchodě. Celé odpoledne uváděla Míša Nosková, která si den ve společnosti sexy mužů velice užívala.

foto 1

„Byla jsem z nich nadšená. Mně se líbí černovlasí kluci,“ prozradila Míša Nosková. Ty si také vybrala k výběru nových kousků do svého šatníku. „Pojďte, chlapci, nakupovat se mnou,“ lákala finalisty Míša. Pánové v Reserved pro Míšu vybrali sukni, letní šaty a plavky. „Vezmi si růžové nebo černobílé,“ radili finalisté Noskové při výběru plavek. „Mám moc ráda nakupování a jako každá žena jsem schopna utratit za oblečení desetitisíce,“ smála se Nosková.

krest

Zbrusu nové CD „Tak hraj“ pokřtila šansoniéra Jana Rychterová (na snímku zcela vpravo). Kmotry se stali Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová a druhý nejkrásnější Muž světa Martin Gardavský.

martin

„S letošním výběrem finalistů jsem velmi spokojen. Myslím si, že to bude silný ročník. Kluci mají dobře vypracovaná těla a navíc jsou fajn parta a celou akci berou velmi vážně. Já bych si přál, aby to nebyla soutěž o tom, že ten kluk je jen věšák na obleky. Ale aby měl charisma, byl to člověk, který bude pomáhat dobré věci, a tedy dělat i charitativní akce,“ dodává ředitel soutěže David Novotný.

Finálový večer se uskuteční 22. 8. 2014 v Náchodě v Městském divadle Dr. J. Čížka. a žena-in bude jakožto mediální partner akce samozřejmě u toho! Začátkem července pro vás také chystáme medialonky jednotlivých finalistů s jejich fotkami.

foto 2

Výtěžek pokaždé putuje na charitativní účely a i letos bude věnován Martinovi Zachovi, vítězi Muže roku 2009 na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Ústavu sociálních věcí v České Skalici. Český vítěz Muže roku 2014 poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International na podzim v Korejské republice v hlavním městě Soulu. Další vítězové poletí na Manhunt International a Mister Universe.

muzi

Zdroj: tisková zpráva

Reklama