Růžová barva nás jako holky provází už od malička. Možná právě proto k ní máme nostalgický vztah, nebo ji naopak nesnášíme. Je to barva, ke které většinou nezaujímáme neutrální postoj. Buď se nám líbí, nebo ne. Někde jsem četla, že růžová omlazuje. To je asi přehnané tvrzení, ale je fakt, že žena v růžové vypadá svěže a něžně.

pink

Růžová má mnoho odstínů, od jemně pastelové až po „jedovatou“ pink. Tato intenzivní barva letních květin je poslední dobou zvláště aktuální, protože krásně kontrastuje se snědou kůží.

pink

Vždycky, když přijde řeč na růžovou, vzpomenu si na svou spolužačku z „vejšky“. Ta růžovou přímo zbožňovala a byla schopna se do ní obléknout od hlavy k patám. Jmenovala se Rážová (dnes je to slavná kostýmní výtvarnice), a my jsme si ji přejmenovali na „Růžová“.

pink

Já růžovou nemusím, mám pocit, že se ke mně nehodí. Jen jednou jsem se nechala „ukecat“ v jednom butiku a koupila si světlounce růžový šifonový top. Zrovna dnes jsem si ho chtěla vzít na sebe, ale nějak mi neladil s opálenou kůží, tak zase putoval do skříně. 

pink

Jak jste na tom s růžovou vy? Třeba byste si vybraly něco z naší malé růžové módní přehlídky.


  • Náš tip na praní jemného prádla: Perwoll Balsam Magic s extrakty z kašmíru

perPrací prostředek Perwoll Balsam Magic s extrakty z kašmíru se používá na vlněné, hedvábné a jemné prádlo všech barev. Tento prací prostředek vytváří pěnový polštář, který brání zplstnatění vlněných vláken. Díky speciálnímu složení, které chrání vlákna, si vlna zachovává svoji hebkost a měkkost.
Pečuje nejen o vaše vlněné oděvy, ale také o všechny jemné tkaniny, jako jsou např. punčochy, spodní prádlo, plavky, saténové hedvábí, len apod. Prací prostředek Perwoll Balsam Magic s extrakty z kašmíru - jemné tkaniny vypadají stále jako nové i po několika vypráních.

Ať už zvolíte jakýkoliv z přípravků Perwoll, můžete si být jisti skutečně jemnou péčí o každé vlákno. Více o přípravcích a o doporučeném dávkování najdete na nových trendy stránkách www.perwoll.cz