Jestě nedávno byly boty s otevřenou špičkou a k nim punčochy nebo nedej bože ponožky považovány za vrchol nevkusu a módní trapas. Sandály a silonky dohromady se daly s přimhouřením oka estéta nosit snad jen v kombinaci: silonky a boty s plnou špičkou.

Letos je to naopak nejen dovolené, ale pro milovnice žhavých trendů dokonce žádoucí.
Ach, ta paní móda vrtkavá.

Já sama za sebe říkám, že nemusím mít všechno. Ať mi paní móda odpustí, ale tenhle „hit" se u mě neujme. Dokonce i domácí pantofle nosím nejraději na boso, tak proč bych se pařila a klouzala v punčochách a strachovala se, že mi na nich uteče oko.

No uznejte, copak bych se mohla dobrovolně vzdát toho skvělého pocitu vystrčit v teplém počasí prstíky z pásečků? 
Jsou přece tak náramně sexy.Ovšem za předpokladu, že jsou pěkně ošetřené a nehtíky pečlivě nalakované, ale to snad nemusím ani připomínat, že... Ale možná nemáte hezké nehty nebo se stydíte za křivé prsty...? Pak by pro vás vlastně mohly být ponožky řešením. Tak toho rychle využijte, dokud je to společensky přijatelné.Já zůstanu na boso a na sandály už se těším.

Možná byste rády věděly, jaké jsou letos nejmódnější.Světový trend obuvi velí: Nebojte se zaujmout, buďte zdravě extravagantní a šik. Letos frčí sandály s platformou se zajímavými podpatky pestrých barev. Stále se drží klínky.Ale nebojte, ani ty vaše, co jste si koupila loni, z módy jen tak nevyjdou. Co se také na těch pár pásečcích na podrážce dá vymyslet nového, že?

Pro zajímavost jsem vám vybrala pár lahůdek od světových návrhářů jako jsou Sergio Rossi, Donna Karan, Roger Vivier, Prada.

Reklama