Neděste se, nejde o žádný průzkum výrobců erotického prádla, ale o naprosto seriózní dotaz módní redaktorky. Překvapivé, že? I mě zaskočila informace, že kůže už zdaleka nepatří jen na vrchní oblečení, ale dá se z ní ušít i spodní prádlo

Kožené korzety a někdy i podprsenky se celkem běžně šijí v divadlech jako součásti jevištních  kostýmů, ale že by se nosily i v civilu? Už tomu tak bude. Moderní technologie jsou na takové úrovni, že si poradí s ledasčím. Tedy i s kůží.

 Pravda, nebude to prádlo jen tak na denní nošení, pod oblečení. Bude to prádlo pro výjimečné příležitosti. Bude to prádlo, které se neschovává pod oděv, ale stává se nedílnou součástí vašeho outfitu. Napadá vás, co všechno se dá z kůže ušít a jak se vlastně udržuje?

Tak na první otázku vám mohu odpovědět jednoznačně. Z kůže se dá ušít prakticky všechno. Od topu přes podprsenku až po kalhotky.

Jak se takové prádlo čistí? Jistě nezanedbatelná otázka. Pere se ručně, nesuší se v sušičce a nežehlí.

Ale abyste byly úplně v obraze, tak vězte, že se jedná o zvláštně upravenou kůži a prádlo obsahuje ještě další materiály, které tvoří podšívku.

Je to prádlo, které působí sexy, a přitom nijak vulgárně. Posuďte samy

Foto: Intimissimi