Sloni se zdviženým chobotem prý nosí štěstí. Čtenářka Věrulinka tomu věří, a tak si pořídila rovnou celou sbírku.

Zdravím a přeji krásný den.

Můj talisman, který se rozmnožil ve sbírku slonů s chobotem nahoru. Než jsem si vzala manžela, jsem nosívala v kabelce malého slona, kterého jsem dostala od nejmladší cery k 50. narozeninám pro štěstí.

Manžel se toho samozřejmě chytil a při každé příležitosti, k svátku nebo k narozeninám, mi vždy koupil, a ne jednoho, také rovnou tři slony různých velikostí.

Kamarádky, když viděly, co jich mám, mi také vždy koupily další sloníčky, a já je už nemám ani kam dávat, mám jich nepřeberné množství, které se mi nevešlo ani do záběru.

Zdraví Věrulinka věřící, že sloni nosí štěstí.

sloni

A pak že se stádo slonů do bytu nevejde!

A jak jste na tom vy? Máte nějaký zvyk, rituál, talisman nebo jakoukoliv věc, bez níž nedáte ani ránu? Máte kamaráda/kamarádku, o které říkáte, že je vaším siamským dvojčetem? Řekněte o tom ostatním! Napište nám, jaká věc nebo zvyk k vám prostě neoddělitelně patří a jak jste k tomu přišla. Nosí vám v životě štěstí, nebo spíše starosti? Svůj příběh můžete doplnit i fotkou.

Co můžete vyhrát? Podívejte se ZDE.

  • Své příspěvky posílejte do dnešních 14.00 hodin na e-mail redakce@zena-in.cz. Došlé příspěvky budeme v průběhu dne uveřejňovat. Ty nejzajímavější odměníme!
Reklama