Je jaro a chci si koupit nové boty. Tak nerada se budu vyzouvat ze svých zimních „blátošlapek", ale je na čase změna. Chtěla bych něco elegantnějšího a přitom pohodlného. Ale jak tak brouzdám po obchodech, zjišťuji, že bych toho chtěla asi moc. Téměř před rokem jsme ve Stylu řešily dilema, jestli volit kulaté nebo špičaté boty. Dnes jsou hlavním tématem podpatky. Teď abyste volila mezi óbr vysokými, anebo plackami. Ani jedno mi ale nevyhovuje. V plackách mám pocit, že padám na záda, a ze šteklí mě bolí holeně, jen se na ně podívám.

Souvisí to pochopitelně s módou oblečení. Kalhoty se dramaticky zúžily, sukně si drží tvar do áčka a všechno hýří barvami. Hitem jsou tedy nejen barevné boty, ale i tvarově barevné" podpatky. Na obrázcích sice vidíte nejnovější trendy ze světových přehlídek, ale ani u nás nejsme pozadu. Zkrátka držíme se světem krok. 



Tentokrát se stala inspiračním zdrojem čtyřicátá léta minulého století. Klíny, platformy a vykrojená slzička na špičce. A antika. Šněrování od kotníků až po lýtko. Letní kozačky jsou téměř kopií holeňových chráničů antických bojovníků.
Vstávají vám vlasy hrůzou? Klid, taky občas zvedám oči v sloup.



Jak už jsem vás tak stačila poznat, najdou si tyto výstřelky asi málo příznivkyň, ale berte to jako informaci o novinkách.
Je jen na vás, jestli je přijmete za své, nebo zůstanete raději u klasiky.
No jo, ale nevíte náhodou, kde tu klasiku hledat? Jednoduchou botu s normálním podpatkem aby člověk pohledal.

Jaký máte názor na nové trendy obuvi, milé ženy-in?
Už jste si letos nějaké boty koupily?
Podobají se některým z obrázků?

Reklama