Herečka, a jak se ukazuje, i skvělá tanečnice, Zuzana Norisová (29), rodačka ze slovenských Malacek, není ve skutečnosti žádná naivka. I když naivní dívenky často ztělesňuje.

S opravdovou chutí si například zahrála půvabnou, leč jinak prostší letušku v primáckém seriálu Letiště.


Při premiéře nového muzikálu Adéla ještě nevečeřela doslova „vystřihla“ naivku Květušku, kterou kdysi ve stejnojmenném filmu hrála Naďa Konvalinková.

„Film jsem sice v kině neviděla, ale pustila jsem si ho doma nedávno na videu a moc se mi líbil. Naďa Konvalinková byla skutečně skvělá, je to pro mě moc těžké, doufám, že mě s ní nebudou srovnávat. Naše pojetí je trochu jiné,“ říká Zuzka po premiéře.

K obavám neměla důvod, spolu s Jiřím Langmajerem, který v muzikálu hraje šíleného vědce, byl její výkon označován dokonce jako největší překvapení sezony.

 

Zuzana, která také doslova září ve třetí řadě taneční soutěže StarDance a je jednou z adeptek na vítězství, teď jde z role do role. Přítele momentálně nemá a nijak jí to nevadí, do prázdného bytu se stejně nevrací.

„Neměla bych na něj ani čas, vracím se domů dost pozdě,“ přiznává půvabná blondýnka, která dobře ví, co život obnáší.

Práce si bere tolik proto, že musí vydělávat peníze. Splácí totiž hypotéku na svůj pražský byt a byla by ráda, kdyby ji měla z krku co nejdřív.


Na to, že bývá tak málo doma, a že na ni pořád jen čekají, mají vztek její kočky. Zuzka prozradila, že když se micky moc naštvou, vytahávají její věci ze šuplíků nebo se jí dokonce vyčurají do postele.

 

Zuza v StarDance...Zuzka v roli naivky Květušky„To už ale dlouho neudělaly, teď se trochu zklidnily, dřív to bylo horší. Mám taky už jen dvě, takže je to lepší. Když jsem jich měla dvanáct, tehdy to občas bylo pořádné nadělení,“ připouští Norisová.
Reklama