Hledají se hrdinové pro třetí pokračování televizního seriálu Dvanáct odvážných. Znáte odvážnou podnikatelku a chcete ji příští rok vidět na televizní obrazovce? Tak si ji nenechávejte pro sebe a dejte nám o ní vědět.

 

Profesionální břišní tanečnice, majitelka kosmetického salonu nebo devadesátiletá dáma, která vede vlastní řeznictví. To jsou jen některé z nominací, které dosud obdrželi tvůrci Dvanácti odvážných – dokumentárního seriálu o odvážných a zajímavých podnikatelích. Seriál jste mohli vidět letošní a loňskou zimu na TV Prima. Možná si vzpomenete na portrét Kláry Nademlýnské – dvorní návrhářky Terezy Maxové, tiskaře Petra Řeháka, který vyrábí luxusní papír pro americkou zpěvačku Madonnu, nebo uměleckého kováře Martina Junka, jehož rekvizity si „zahrály“ v Harry Potterovi.

 

Někdy to vypadá, jakoby podnikání bylo jen čistě mužskou záležitostí a tvůrci Dvanácti odvážných  se proto rozhodli zvýšit ve třetí sérii zastoupení žen. A odvážné podnikatelky můžete nominovat i vy. Jak?

 

Klikněte na stránku www.dvanactodvaznych.cz a vyplňte krátký nominační formulář. Na stránkách také najdete všechny informace, týkající se tohoto zajímavého projektu, jehož duchovním otcem je mobilní operátor Oskar. Nikdo samozřejmě netvrdí, že nemůžete nominovat také zajímavé podnikatele. Třeba toho manžela vaší kamarádky, který se pro samé podnikání, squash a víkendové party  s klienty doma neukáže, jak je rok dlouhý.

 

 

 

 

 

Reklama