Během ABOUT YOU Awards budou oceněny nejvlivnější hvězdy sociálních médií v sedmi kategoriích: Style, Business, Sport, Digital art a rovněž Special achievement, a Idol of the year. Mezi účinkujícími budou hvězdy jako Karolína Kurková, Leoš Mareš, Taťána Gregor Brzobohatá, Monika Bagárová a mnoho dalších.

koberec.jpg

Zapojení sledujících a fanoušků hraje v mimořádné koncepci ocenění významnou roli kvůli jedinečnému hlasování ve čtyřech fázích. Celý proces nejprve začíná veřejnou výzvou účinkujících v sociálních médiích k nominacím, kdy vyzvou svou komunitu k tomu, aby od 24. ledna do 2. února 2020 na webových stránkách ABOUT YOU Awards předkládala návrhy nominovaných osob.

Ve druhé fázi vybere akademie ABOUT YOU Awards Academy ze všech veřejných návrhů 3 nejlepší v každé kategorii podle dvou kritérií u nominovaných osob: „Jaké je poselství nominovaného?“ a „Je cíl nominovaného uskutečnitelný?“.

Tři nejlepší nominované osoby budou zveřejněny v dubnu 2020. V dubnu 2020 mohou fanoušci a sledující hlasovat ve veřejném hlasování na webu www.aboutyou-awards.cz pro svou oblíbenou osobnost ze 3 nejlepších nominovaných. Vítězové hlasování budou představeni 9. května 2020 v televizní show. Všichni 3 nejlepší nominovaní ze všech kategorií se zúčastní televizní show v roce 2020.

Foto: Shutterstock

Reklama