nude.jpgFoto: Shutterstock

„Jedinou nevýhodou nošení minima make-upu je, že se můžete cítit tak nějak odhaleně a okolí se může divit vaší neobvyklé bledosti. Méně make-upu však rozhodně ubírá roky – pokud tedy vsadíte na pár pravidel, ušetříte čas a ještě zůstanete déle mladé,“ říká Christine Akbaba, hlavní stylistka značky RefectoCil, světového lídra ve stylingu řas a obočí. Právě krásné a výrazné řasy a obočí jsou tím, co vyváží tzv. nude style, a naopak ještě více podpoří jeho efekt. A nemusíte každý měsíc běhat do salonu a utrácet majlant! Řasy i obočí si zvládnete perfektně a jednoduše upravit i doma.

Nebojte se vytrhávání obočí!
Požadovaného tvaru dosáhnete jednoduše a rychle například pomocí speciálně tvarovaných depilačních pásek andmetics Brow Wax Strips. Umístíte je podle návodu – a rychle trhnete. Nechtěné chloupky zmizí za sekundu, a to i ty méně viditelné, včetně kořínků. Tajemství spočívá ve správném tvaru pásek (v prodeji jsou jak pro ženy, tak i speciální depilační pásky pro muže) a použití studeného vosku, který je mnohem příjemnější než teplý, nemluvě o nepopulárním vytrhávání chloupků pinzetou.

vosk.jpg

Foto: andmetics.cz


Šetrné barvy na řasy i obočí
Trendem je dnes maximální šetrnost k přírodě i vlastnímu tělu. A to splňuje řada sad pro rychlé domácí barvení řas i obočí. Mnoho barev obsahuje pouze přírodní barviva, například hennu. Velký bonus představuje i jednoduchá aplikace, která trvá jen pár minut. Barva se nerozmazává, je voděodolná a účinek vydrží několik týdnů. Takovou barvu na obočí a řasy nabízí například Fitokosmetik. Pokud však dáváte přednost chemickým barvám, skvělou volbou je RefectoCil Eyelash and Eyebrow.

foto.jpgFoto: notino.cz / RefectoCil

Vsaďte na nekonečně dlouhé řasy
Chcete mít krásně dlouhé, husté řasy? Vyzkoušejte veganské BeautyLash Sérum pro růst řas. Speciálně vytvořená receptura na přírodní bázi zajistí řasám výživu a péči. Jeho aplikace je navíc velice jednoduchá – nanáší se dvakrát denně (ráno a večer) ke kořínkům horních i spodních řas, stejně jako oční linka. První výsledky se dostaví už po čtyřech týdnech a jeho účinnost spočívá v pravidelnosti.

ImgW.jpgFoto: Alza.cz / Eveline Cosmetics

Jednoduchý styling i výživa
Gely na obočí zajistí nejen to, že vám obočí vydrží po celý den v potřebném tvaru, ale i je dlouhodobě zvlhčí. Použít ho můžete také na řasy. Navíc pomáhá fixovat neposlušné chloupky obočí tak, aby bylo upravené po celý den. A pokud své řasy a obočí barvíte, gel zároveň prodlouží účinek barvy.Důležité jsou také výživné olejíčky, které pomáhají dosáhnout silných, dlouhých, zdravých a zářivě krásných řas a obočí. 

Reklama