Krásné nohy, které vás ladně a spolehlivě ponesou životem – kdo by je nechtěl? Že vám bezchybně slouží už 30 let nebo i 50 let? Nejvyšší čas pro ně něco udělat!

 

varixinalUŽ JE TO TADY!

Pokud už vás nohy začaly bolet,otékají a pokud máte navíc v rodině sklon k problémům s cirkulací krve v končetinách, neváhejte už ani chvíli. Věnujete svým věrným služebníkům péči, kterou si zaslouží!

A NEZAPOMEŇTE!

 Pomalu přichází léto a sním dovolené a cestování. Jestliže máme před sebou dlouhou cestu letadlem, autobusem, autem nebo vlakem, hrozí nám problémy související se žilním oběhem.

50% ŽEN PO ČTYŘICÍTCE SE TRÁPÍ

Otoky nohou, mravenčení, neklid, to všechno mohou být příznaky způsobené nedostatečným oběhem krve v žilách. V dnešní době postihují málem polovinu žen po čtyřicítce a asi třetinu mužů. S věkem a v těhotenství se rychle násobí pocity tíhy v nohou, jejich únava i otoky. Není však třeba trpět!

AKCEPTUJTE SÍLU PŘÍRODY

Pomůže přípravek Varixinal® od firmy Walmark. Tento produkt na přírodním základě existuje jak v tabletách,

varixinaltak i v osvěžujícím gelu. Obsažené 4 tradiční rostliny přispívají ke zdravému žilnímu systému a k jeho elasticitě. Pomáhají posilovat cévní stěny, snižovat tvorbu otoků nohou a zmírňovat jejich únavu.

VARIXINAL SE SILOU KOŇSKÉHO KAŠTANU:

• napomáhá zmenšit otoky a zmírnit pocity těžkosti nohou

• pomáhá k udržení zdravých žil, správné elasticitě a oběhu krve v žilách

• pomáhá revitalizovat unavené nohy

BYLINKY A JINÉ ROSTLINKY….

varixinalTablety i gel Varixinal® obsahují extrakt ze 4 rostlin. Vévodí jim extrakt ze semen kaštanu koňského, který podporuje správný oběh krve v žilách. Další oblíbenou rostlinou je borůvka působící jako známý antioxidant. Listnatec bodlinatý zase napomáhá zmírnit tvorbu otoků. Správný žilní oběh příznivě ovlivňuje a pomáhá udržovat ještě gotu kola. Složení Varixinalu doplňuje vitamin C a antioxidant hesperidin blahodárně působící na stav cévních stěn.

Investujte do svých nohou asi 3,8 Kč denně, mnohonásobně vám to vrátí!

Více informací najdete na stránkách Varixinal.cz ZDE

Nyní získáte v lékárnách dávku na více než 1/4 roku (90+18 tablet navíc ZDARMA) jen za cca 410 Kč!

Tato AKCE platí do vyprodání zásob.

varcl

Reklama