Značka COMPEED® přináší novinku - Noční náplast na opary - pro efektivní léčbu oparu během noční regenerace. Výhodou Noční náplasti na opary oproti antivirotickým krémům je, že nehrozí její setření, na postiženém místě bezpečně drží a tak léčí opar po celou dobu spánku. Náplast založená na technologii Hydrokoloid-075 využívá principu vlhkého hojení a spolu se spolehlivou fixací zajišťuje kontinuální hojení pokožky během spánku. Účinnost Noční náplasti na opary je posílena rostlinným výtažkem TANACETUM PFE™ se zklidňujícími vlastnostmi.

oparCOMPEED® Noční náplast na opary je jediná klinicky ověřená noční léčba se zklidňujícím výtažkem TANACETUM PFE™. Hydrokoloidní náplast využívá principu vlhkého hojení, které vytváří ideální podmínky pro hojení kůže zasažené oparem. Kůže má ve vlhkém prostředí lepší podmínky uzavírat ránu a regeneruje rychleji. Navíc dochází k redukci tvorby strupu, při níž je celý proces hojení přibližně 3x rychlejší než při vzniku strupu.

Klinická studie prokázala, že COMPEED® Noční náplast na opary poskytuje srovnatelnou účinnost v hojení oparu jako acyklovir 5% krém. Krém je nejúčinnější v první fázi, po níž se virus stahuje zpět do těla a lokální antivirotika ho již nezasáhnou. Hydrokoloidní náplast COMPEED® hojí opar ve všech 5 fázích - od prvního brnění až po zahojení oparu, navícopar přináší řadu dalších výhod - ulevuje od bolesti, zmírňuje svědění a otok, urychluje hojení, zamezuje dalšímu šíření viru, chrání ránu před nečistotami, redukuje tvorbu strupu a pomáhá předcházet vzniku jizev.

Zesílený hojivý účinek COMPEED® Noční náplasti na opary přináší výtažek TANACETUM PFE™ získaný pomocí patentovaného procesu z teplomilné rostliny Řimbaby obecné (lat. Tanacetum Parthenium). TANACETUM PFE™ má antioxidační a zklidňující účinky, díky nimž je určen i pro velmi citlivou pokožku.

Ve chvíli, kdy ucítíme na rtu nepříjemné brnění a pálení, víme, že se nám brzy objeví opar. Virus Herpes Simplex (HSV-1), způsobující opar, získá až 80 % z nás většinou již v dětství a nelze jej z těla vyloučit. „Léčbu oparu je důležité zahájit hned při prvních příznacích a pokud možno ji nepřerušovat. Je třeba si uvědomit, že se zaměřujeme na oparurychlení hojení již vzniklých projevů a zmírnění doprovodných symptomů,“ upozorňuje MUDr. Iva Obstová z Dermatovenerologické kliniky 3. Fakultní nemocnice Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice KV a Ústavu estetické medicíny v Praze. Náplasti na opary COMPEED® používají k léčbě oparu odlišný přístup než antivirotické krémy. Namísto léčby viru, který nelze z těla odstranit, léčí opar jako ránu.

Opar nemůžeme večer před spaním odložit, můžeme jej však přes noc efektivně léčit s COMPEED® Noční náplast na opary. Ta se zaměřuje na hojení kůže po dobu spánku, kdy naše tělo odpočívá. „Hojivý proces v kůži si lze představit oparjako opravu narušené ochranné zdi, kde buňky a tekutina kolem nich jsou cihly a malta. Při defektu se vinou vysoušení obnova buněk zpomaluje. Hydrokoloidní náplast udržuje vlhké bezmikrobní prostředí a využívá během nočního spánku přirozenou schopnost kůže rychleji regenerovat,“ vysvětluje MUDr. Iva Obstová. K noční regeneraci přispívá i to, že v noci člověk nejí, nepije a nepůsobí na něj další vnější vlivy. Hojení tak probíhá nerušeně po celou noc.

COMPEED® Noční náplast na opary se zklidňujícím výtažkem TANACETUM PFE™ je doplňkovou léčbou ke COMPEED® Diskrétní náplasti na opary, která je průhledná a tudíž vhodná pro použití během dne. Obě náplasti lze podle potřeby kombinovat. Preferujeme-li benefity Noční náplasti před výhodami Diskrétní náplasti, můžeme používat Noční náplast i během dne, a naopak. Pro nejlepší výsledky léčby je doporučováno používat hydrokoloidní náplasti nepřetržitě ve dne i v noci.

S Noční náplastí na opary nemusíte mít obavy se ráno podívat do zrcadla.

COMPEED® - Nic Vás nezastaví

Reklama