Neskutečné zážitky z denního i nočního focení

S Galaxy S23 Ultra se může každý těšit na fenomenální fotografie i videa. Do výbavy patří nejvyspělejší fotografický systém, jaký telefon Galaxy kdy měl, vhodný prakticky do jakýchkoli světelných podmínek, s neuvěřitelně kvalitní kresbou detailů. Díky vynikajícím funkcím nočního fotografování a natáčení jsou výsledky skvělé v jakékoli době a prostředí. Chcete si natočit koncert oblíbené hudební hvězdy, udělat si selfie v mořském akváriu nebo si prostě pořídit památku na příjemnou večeři s přáteli? V každém případě se můžete těšit na ostřejší fotografie i videa. O šum, který tak často fotografiím ve slabém světle škodí, se spolehlivě postarají algoritmy digitálního zpracování obrazu s umělou inteligencí – jejich specialitou je zachování detailů a barevných odstínů.
63dbba9ba1825Galaxy-S23-Series-Image-02-HI.jpg

Vůbec poprvé v řadě Samsung Galaxy tak model Galaxy S23 Ultra nabízí snímač s technologií Adaptive Pixel s výsledným rozlišením 200 megapixelů, který dokáže zaznamenat jakýkoli okamžik s ohromující přesností. K souběžnému zpracování obrazu ve vysokém rozlišení v několika úrovních používá technologii zvanou pixel binning. Samozřejmostí je u modelu Ultra také elektronické pero S Pen, který výrazně rozšiřuje možnosti pro práci i zábavy.
63dbbab0eaaa6LFS-06-.jpg

Udržitelnost jako základní vlastnost řady Samsung Galaxy

Při výrobě nové řady S23 tak využil recyklované materiály, jako jsou například recyklovaný hliník, sklo a plasty z vyřazených rybářských sítí, barelů na vodu a PET lahví. Modely nové řady také jako první představují ochranné krycí sklo Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 s vylepšenou dlouhodobou trvanlivostí, při jehož výrobě se opět používal recyklovaný obsah. Řada S23 si tak dokonce vysloužila certifikát UL ECOLOGO®, který svědčí o zmenšené ekologické stopě.
LFS-05-.jpg

Špičkový výkon, který je připravený na všechno

Vývojáři posouvají hranice i v oblasti výkonu. Díky technologii Snapdragon® 8 Gen 2 Mobile Platform for Galaxy dokáže model Galaxy S23 Ultra čelit jakékoli výzvě, a to i dlouhému a náročnému hraní. Také grafika u S23 Ultra se oproti předchozím typům zvýšila víc než o 40 %, což přijde vhod i vzhledem k rozměrnému displeji s úhlopříčkou 6,8 palce neboli 17,2 cm. O stejných 40 % se zvýšil také výkon umělé inteligence, který zajišťuje optimální provoz při fotografování, natáčení nebo hraní s krátkou odezvou. Kapacita baterie narostla na 5 000 mAh, aniž by se zvětšily rozměry samotného telefonu.

Galaxy-S23-Ultra-Image-08-HI.jpg

Výhodněji s předobjednávkou

Doporučené maloobchodní ceny začínají na 23 499 Kč pro model Galaxy S23, 29 999 Kč pro Galaxy S23+ a 34 999 Kč pro Galaxy S23 Ultra. Pokud si však telefon předobjednáte nejpozději do 16. 2. 2023 (včetně) nebo do vyprodání zásob, získáte model s dvojnásobně vyšší kapacitou paměti za cenu modelu s kapacitou nižší. Zároveň můžou zájemci po registraci na stránkách www.novysamsung.cz odprodat své staré zařízení a k výkupní ceně navíc získat výkupní bonus ve výši 3 000 Kč. Celkově tak lze v rámci zahajovací nabídky můžou získat bonusy v hodnotě až 8 500 Kč.