Dav valící se Revoluční ulicí, který si do pár minut naprosto podmaní celé nábřeží Ludvíka Svobody. Tak nějak bude vypadat start pražského vrcholu podzimní běžecké sezony Birell Grand Prix Praha 2019. První zářijovou sobotu v 19:30 vyrazí na desetikilometrovou trať několikatisícový zástup běžců jakéhokoliv věku, jakékoliv výkonnosti.

A kdybyste si náhodou na „desítku“ přece jen nevěřili, i letos pro vás máme poloviční nálož. Tedy pardon, tahle je pouze pro ženy. Těch na závodech RunCzech každoročně přibývá a podzimní pětka patří mezi jejich oblíbené závody. Holky, ženy, že nám nevěříte? Pojďte se přesvědčit 7. zaří od 18:00.

Prožeňte se historickým centrem české metropole v co nejlepším čase a hlavně s úsměvem na tváři. Můžeme vám zaručit, že atmosféra podvečerního běhu bude jedinečná. Vezměte s sebou kamarádku a pojďte se proběhnout. V cíli vás všechny čeká památeční medaile.

Oba závody spojují běžce naprosto všech výkonnostních úrovní v atmosféře kouzelného pražského večera. Tak nezapomeňte na registraci na RunCzech.com a určitě doražte.

Reklama