Čtenářka s nickem myšička byla dlouho zastánkyní tang.., až do doby, než jí její partner koupil ty nejluxusnější.

Dobrý den,

Posílám malý příspěvek k dnešnímu tématu – tanga nebo nohavičky.

V prvé řadě díky za vzpomínku na tuzexové kalhotky: pondělí, úterý, středa…, ani já nikdy netrefila správně den)), ale měla jsem je ráda, byly z příjemného materiálu.

Tanga jsem nosila hned jak se u nás prvně objevily, chvilku jsem si připadala jako nahá, ale pak jsem si zvykla, hlavně v létě, protože naostro bych asi nevyšla.

Nosila jsem je hodně dlouho, do doby, než mi jednou můj přítel koupil k narozeninám „opravdu luxusní tanga“. Nikde nic – sem tam niť a vepředu malý, ale opravdu malilinký trojúhelníček.

Dala jsem si je na sebe, načež partner jen tak bezprostředně prohlásil: „no, myslel jsem, že to bude vypadat líp.

Od té doby tanga na sebe nedám. A dnes mám kraječkové nohavičky, podobné jako jsou v článku ty černé.

Myšička

________-

Milá myšičko, děkuji za dnešní příspěvek... a doufám, že dnes budeš pochválena, že to vypadá dobře.

Saša

Téma dne 19. května - tanga nebo nohavičky?

Už včerejší upoutávka na téma: Tanga nebo nohavičky, vyvolala rozporuplné reakce, jsem zvědavá, jestli budou pokračovat dál. Budeme si povídat o tom, o čem se mezi pány, ale i mezi námi, jen šušká.

K tématu dnešního vydání mě inspirovaly hned dva důvody.

Tak za prvé - jsem si „vylosovala“ STYL. Jaké zvolit téma, co už dlouho nebylo? Kalhoty nebo sukně? Černá nebo bílá? Krátká nebo dlouhá? Šátky nebo klobouky? Až mě to napadlo při věšení prádla mé dospělé dcery, tedy spíš u věšení „šňůrek ne šňůrky“... a nebo také, jak to pojmenovala naše módní guru Dana Svobodová: tri niti v riti. :)

A přišlo ono za druhé - jak jsou na tom ostatní ženy? Řeší ty samé problémy co já? Chce po nich partner aby nosily „tanga“, nosí je ony samy rády? A co v zimě? Myslím, že jde o téma hodně ženské a hodně diskutovatelné (a navíc je za dveřmi léto).

Tak pište, pište

Upřednostňujete tanga, nohavičky, případně chodíte v letních měsících naostro, a nebo máte „svoje vlastní specifické“ kalhotky?

Na vaše názory a příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Ten nejlepší (v tomto případě určitě i nejvtipnější)) příspěvek odměníme litrovou aviváží Perwoll - White Magic - určenou právě na spodní prádlo)

perw

 

Reklama