Nevím, zda jste tu zprávu zaregistrovaly, ale nizozemské politické vody slušně rozčeřilo občanské sdružení Martijn založením Strany lásky k bližnímu, svobodě a různosti. Za vzletným názvem se skrývá obyčejná strana pedofilů. A všichni to vědí.

Podle místních zákonů jsou kontakty mezi dospělými a dětmi samozřejmě postihovány.
Za sex s dětmi do dvanácti let hrozí pedofilovi až 12 let vězení, s dětmi ve věkové kategorii 12 až 16 let maximálně 8 let.

Přesto však sdružení Martijn v Nizozemsku existuje už od osmdesátých let a jeho cílem je „podpora veřejné diskuse a společenské i právní přijetí vztahu mezi dospělými a nezletilými, včetně  případného tělesného kontaktu.“
Je to neskutečné, ale toto občanské sdružení otevřeně propaguje pedofilii a navíc tvrdí, že bere ohled na harmonický vývoj dítěte tím, že vystupuje proti jejím násilným formám.
Děti by si prý měly už od 12 let rozhodovat o své sexuální svobodě a dospělí by, za styk s nimi, neměli být postihováni.
Založením politické strany prý chtějí členové Martjinu zahájit veřejný dialog o pedofilii a doufají, že získají minimálně dvě křesla.

Já tedy předpokládám, že je to naprosto vyloučené. Není to tak dávno, co jsme se – alespoň někteří – rozčilovali nad volebními výsledky v České republice, ale něco tak odporného se v naší politice vůbec nemohlo objevit. Je zcela jasné, že holandští pedofilové chtějí  využít místní politickou scénu k legálnímu prosazování svých úchylek do praxe.

Nizozemci v tuto chvíli disponují minimálními právními možnostmi, jak tuto stranu zakázat, ale doufám, že na nějaké co nejdřív přijdou. Co tomu říkáte vy? Dovedete si něco podobného v České republice vůbec představit?

Zdroj: Reflex


Soutěž

Otázka číslo pět: Hroši nepláčou

O co jde? Více TADY.

Reklama