Včera odletěla do Egypta naše kolegyně Markéta Kubisková alias Nioneta. Odpočinout si, nabrat síly, užít si moře a sluníčko.

Vzhledem k tomu, co se v Egyptě událo minulou sobotu, jsme se ale domluvily, že hned jak bude moci, napíše alespoň ve stručnosti své první dojmy. A tak je tady máte přímo "živě". Její článek totiž dorazil teprve před pár minutami. Meryl

Ahooooooooj! Zdravím z Hurghady všechny čtenářky magazínu Žena-in.cz :o) Bohužel zde není česká klávesnice (což je celkem logické, že?) a tak jsem nucena psát bez diakritiky, snad prominete ;o)
(Diakritiku jsem se snažila doplnit - pozn. Meryl)

Mám se naprosto báječně, jak říká můj syn: "Tohle je prostě pravý ráj!"

Pochopitelně mi v den odletu hlavou prolétla myšlenka na nedávný teroristický útok, který sice nebyl spáchán zde v Hurghadě, nicméně, stal se v Egyptě, a to bohatě obavám stačí k tomu, aby se probudily s hladovým řevem šelmy.

Ovšem jak se rychle probudily, tak se stejně rychle opět odebraly do věcných lovišť ;o) Proč? Zkrátka proto, že od chvíle, co jsme přistáli na letišti v Hurghadě, cítím se bezpečněji než mnohdy při cestě do práce.

Letiště je obklopeno nejen ozbrojenou policii, ale i vojskem, tudíž skutečně pocit bezpečí je na místě ;o)

A jak to vypadá zde v hotelu Arabia Beach???

Věřte nebo ne, ale přesně takto musí vypadat skutečný ráj ;o) Vládne zde pohoda, klid, dobrá nálada, a pokud si pokládáte otázku, zda se cítíme v bezpečí, pak bez zaváhání říkám ANO ;o)

Teplota vzduchu je dnes 35 stupňů a teplota moře? Popravdě řečeno netuším, kolik má přesně stupňů, každopádně je naprosto fantasticky teplé a čisté!

Celé včerejší odpoledne jsme se s Davídkem koupali, odpočívali, slunili, jedli, pili, a co nám chybělo ke štěstí??? Vůbec nic ;o)

Jídlo je zde výborné a personál hotelu si nás hýčká tak, že máme pocit, že jsou tu jen a jen pro nás dva.

Během týdne se chystáme na několik výletů, včetně báječného výletu po moři, tak se už nyní můžete těšit na zajímavé články!

Přeji vám, abyste se měli stejně krásně jako my, loučím se, mávám, a pádím na pláž k moři ;o)

Cestování do Egypta doporučujeme s Cestovní kanceláří Fischer  www.fischer.cz