Finalisté postupně plní každý víkend výzvy, které jsou zaměřené na jednu z problematik internetu, např. etiku, hejterství, Instagram vs. realita, označování #spoluprace apod. Snaží se přesvědčit své sledující a odbornou porotu, že právě oni by měli získat titul INSTAHERO 2019. Už dnes soutěž jeden z nich opustí, a to v rámci živého vysílání startujícího ve 20.00 ze studia Musician Factory, které se nachází v pražském Vnitroblocku.

instaherofinaliste.jpg

První výzva s názvem „#SPOLUPRACE“ se odehrála minulý víkend v liberecké IQlandii a designovém hotelu PYTLON spolu s mentorkou dílu – přední českou influencerkou Natálií Kotkovou. Soutěžící prošli školením a jejich úkolem bylo udělat z místa, co nejkreativnější obsah na svoje Instastories. Výsledek najdete na jejich IG účtech v sekci ”Výběry”.

nikolmoravcova.jpg

„Hledáme multitalentovaného člověka, který dokáže svým chováním inspirovat ostatní a který dokáže nejen fotit, editovat a natáčet, ale především tvořit zajímavý a motivující obsah. Internet dokáže ovlivňovat velmi mladé lidi a během soutěže na to z nejrůznějších úhlů poukážeme“, říká moderátorka INSTAHERO, Nikol Moravcová.

Prohlédnětě si profily všech deseti finalistů

Reklama