Pořád soutěžíte a nikdy vás nevylosují? Co takhle zkusit soutěž, kde záleží jen na vašich schopnostech? V Nike Women´s Run vyhrává každý, kdo se jen trochu snaží!

Jaro v Praze by snad ani nebylo jarem, kdyby se nekonala tradiční soutěž v běhu Nike Women‘s Run. Letos se poběží v sobotu, 6. června 2004.

 

Báječný, již téměř letní den začíná v 10,00 ráno hudební a taneční show, po které vás k běhu  nabudí svižná aerobní rozcvička. Po té následuje příprava ke startu a ve 12,30 - pif-paf - startovací pistole vás vysílá na 5 km dlouhou trasu starou Prahou. Ještě více informací najdete tady.

 

Už slyšíme, co si říkáte: “Pět kilometrů! To je móc! Nejsem trénovaná! Neuběhnu to! Jenom se ztrapním....“ Jenže vy ještě nevíte, jaké jsou ceny! Vy ještě nevíte, že v běhu vyhrává skoro každý – účelem této tradiční akce totiž je ukázat, že značka Nike počítá se všemi ženami, nejen s těmi trénovanými.

 

Vy ještě nevíte, že se ztrapnit ani nemůžete, protože tady půjde hlavně o legraci, ne o vítězství za každou cenu! Ale co hlavně nevíte - je, že žena-in letos sestavuje vlastní tým běžících čtenářek, který vyšle hájit své barvy!

 

Tým má zatím jen jeden stavební kámen. Je jím čtenářka Mishicka, ta bude vedoucí týmu. Už si pulíruje tenisky a čeká na další přihlášené, možná právě na vás!  Nemusíte se hlásit, když se necítíte být Jonesovou,  ale asi toho pak, až budete číst naši reportáž z této akce, budete litovat. Nejenže to bude skvělý den plný zážitků a legrace, ale navíc máte jistotu, že vyhrajete zajímavé ceny:

 

- Všechny startující obdrží dárky od partnerů
- Prvních 2 000 zaregistrovaných dostane oficiální tričko běhu
- První tři místa: poukázka na Nike zboží v hodnotě 30 000 Kč, 10 000 Kč a 5 000 Kč.
- První neregistrovaná běžkyně dostane poukázku na zboží Nike v hodnotě 10 000 Kč.
- Každá běžkyně, která uběhne trať do 30 minut, bude zařazena do slosování o zapůjčení novinky vozu Smart ze stáje Mercedes. Takže neváhejte, nebo se na vás nedostane!

 

Speciální cena pro výherkyni Žena-in týmu: Běžecká souprava (kalhoty, bunda, tričko, čepice) v hodnotě cca 7000,- Kč !!! Pokud se chcete přihlásit do tohot týmu, pak se připište do seznamu týmu, který najdete ZDE:   Musíte ale projít základní registrací v Nike.

Již máme 6 členek!!!!

 

Kolo štěstí  se roztáčí a vy se do něj můžete přihlásit zde.

Reklama