Tréninkové boty, které přirozený pohyb nohou napodobují tak dobře, jako ještě nikdy v historii... Nike změnila svět dámské tréninkové obuvi k lepšímu: Představila řadu Nike Sister Series, řadu speciální tréninkové obuvi.

nike

Boty Sister Series se staly doslova trhákem a teď Vám Nike představuje Fly Sisters pro jaro 2010, ještě lehčí a ohebnější kolekci dámské tréninkové obuvi, která pomůže ženám stát se silnějšími a rychlejšími.

Nike inovovala obě technologie řady Sister One - Nike DiamondFLX a Flywire - a vyvinula tréninkové boty, které přirozený pohyb nohou napodobují tak dobře, jako ještě nikdy v historii. Výsledkem jsou silnější a ohebnější chodidla a větší zapojení svalů v pohybovém řetězci, což vede k posílení svalů nejen na nohou.

Nike DiamondFLX byla navržena na základě rozsáhlého výzkumu provedeného ve sportovní výzkumné laboratoři Nike. Podešve a mezipodešve Nike DiamondFLX spolupracují jako jeden systém a jsou vybaveny drážkami ve tvaru diamantu, které umožňují pohyb různými směry přesně tak, jak to trénink vyžaduje.

Nové modely disponují také přepracovanou technologií Flywire, revolučním a mimořádně lehkým systémem opory, který využívá tenká a přitom nesmírně pevná vlákna poskytující podporu právě tam, kde je to nejvíc potřeba. Technologie Flywire umožnila návrhářům Nike vyrobit jedny z nejlehčích bot všech dob a zároveň zlepšit jejich stabilitu.

Kolekce Fly Sister pro jaro 2010 se skládá z následujících tří stylů:

niek

Nike Zoom Fly Sister One+: jako nejlehčí a nejohebnější bota Nike všech dob představuje Nike Zoom Fly Sister One+ ideální volbu pro energické sportovkyně, které nechtějí nic míň než být nejlepší. Je o 16 % lehčí a více než dvojnásobně ohebnější než její předchůdce; oproti dřívějším 17 drážkám v podešvi jich má hned 38. Technologie Flywire ve svršku poskytuje oporu právě tam, kde ji ženy potřebují. Nová vložka je vyrobená z měkčí pěny navržené speciálně pro dámskou nohu, zatímco technologie DiamondFLX v přední části boty zaručuje skvělý pocit v oblasti chodidla a nízkoprofilové padnutí.

Nike Zoom Fly Quick Sister+: Se svou elegantní siluetou je Nike Zoom Fly Quick Sister+ nepostradatelnou tréninkovou botou vhodnou pro celou řadu aktivit. Jednotka Zoom Air na patě zajišťuje skvělé tlumení. Upravený svršek ze sendvičové síťoviny nabízí lehkost, prodyšnost a pohodlí. Technologie Flywire v přední části poskytuje oporu a Nike DiamondFLX v podešvi usnadňuje pohyb všemi směry.

Nike Shox Fly Zipsister+: Sportovkyně, které jsou zvyklé na tlumení, pohodlí a boční stabilitu modelu DuraDS Nike Shox, budou z boty Nike Shox Fly Zipsister+ nadšené. Upravený svršek ze síťoviny zaručuje prodyšnost a větrání, zatímco materiál Flywire přináší oporu při nízké hmotnosti. V přední části nohy je aplikována bezešvá technologie, která zabraňuje podráždění kůže a umožňuje perfektní ohebnost.

Reklama