Sportovat venku na čerstvém vzduchu je vždycky příjemné. Jediný háček může představovat počasí – trochu se zapotíte, ale mnohem rychleji zase vychladnete. V Nike se proto při navrhování oblečení inspirují běžným dnem sportovce a na pomoc si berou i vyspělé technologie.

Že navrhování oblečení není žádná věda? A co takhle navrhování oblečení, které vás celý den udrží v teple, bude prodyšné a zároveň dobře vypadá? V týmu designérů Nike si lámou hlavy nad tím, jak pomoci sportovcům s přirozenou termoregulací. Důležité je udržet svaly v teple, ale zároveň nepřijít domů v propoceném tričku, které by se dalo ždímat.

Nike

Na materiálu Nike Tech Knit proto spolupracovali specialisté na přízi, počítačoví programátoři i technici pletacích strojů. Designéři pak čerpali podněty od profesionálních i amatérských sportovců a zjišťovali, jaké přesně jsou jejich potřeby. Výsledkem je progresivní spojení formy a funkce ve stylové kolekci, ve které se budete cítit pohodlně celý den, ať už bude váš program jakýkoli. Obléknout se do ní můžete od hlavy k patě.

Bunda proti větru

Nike

Ochrana proti vnějším vlivům, to je hlavní účel bundy Nike Tech Knit Windrunner. Plní ho svědomitě. Ať už půjdete běhat nebo jen na procházku, strategicky umístěná pletenina vás udrží v teple. Pro ty, kdo se chystají pořádně zapotit, má bunda i zóny s lepší ventilací a flexibilitou pro pohyb.

Nohy v teple

Nike

Za těmito kalhotami stojí opravdová věda. Díky teplotním mapám designéři přesně věděli, kde je potřeba více vrstev, aby svaly nevychladly, a kde se naopak hodí ventilace. Celodenní pohodlí zajištěno.

Základní vrstva

Nike

Minimum švů a strečový materiál nabízí maximální komfort, síťovina zase prodyšnost. Dohromady pak všechno tvoří stylové tričko pro jakoukoli aktivitu.

 

Kolekce Nike Tech Knit k dostání na www.nike.com, v Nike Tech Book aplikaci a v kamenných obchodech.

Reklama