Nike taneční konkurz
"Hlasuj pro nejlepší tanečnice"

Pomozte Nike najít taneční tvář pro Československo. Od 1. října hlasujte na portálu www.stream.cz pro nejlepší z 24 tanečnic vybraných v Nike tanečních konkurzech. Vyberte tu nejlepší!

Konkurzy probíhaly o víkendu 15.-16. září v Bratislavě a v Praze. Celkem se zůčastnilo 130 tanečnic, z toho 40 v Bratislavě a 90 v Praze.
Účastnice mohly předvést libovolnou choreografii a bojovat tak o hlasy poroty. Hodnotila se originalita, taneční dovednost, výraz, vnímání hudby, vyjádření hudby a energii tanečnice. Porotci Yemi (CZ), Phil (BEL), Qaša (CZ) a Johnny (SK) nakonec vybrali 11 nejlepších z Bratislavy a 13 nejlepších z Prahy. Se všemi byl vzápětí za přispění vizážistů, kadeřníků a stylistek natočen profesionální klip s jejich choreografií.
Taneční videa všech finalistek jsou od 1. do 31. října umístěna na http://nike.stream.cz, kde můžou všichni návštěvníci hlasovat pro nejlepší tanečnici. Prvních 5 nejpopulárnějších videí postoupí k závěrečnému hodnocení před porotu, jejíž předsedkyní bude v této fázi slavná Kymberlee Jay (UK). Vítězka bude vyhlášena na portálu www.stream.cz počátkem listopadu 2007.
Na vítězku čeká roční smlouva s Nike, pozvánka do tanečního studia Kymberlee Jay do Londýna s letenkou a ubytováním a možnost stát se členem profesionální taneční skupiny JAD Company a automatický postup do semifinále soutěže Tanečník roku 2007.
Více informací najdete na www.nikewomen.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte krásnou tašku značky Nike. Soutěž probíhá ZDE