hod

Nike+ přináší způsob zapojení do největšího běžeckého klubu světa. Zároveň vám umožňuje sledovat vaše běžecké výsledky, abyste mohli trénovat a zlepšovat se v každé situaci.

Náramek Nike+ SportBand umožňuje běžcům při běhu, v reálném čase získávat údaje o jejich výkonu a zároveň se zapojit do největšího běžeckého klubu světa.

Náramek Nike+ SportBand umožňuje při běhu sledovat uběhnutou vzdálenost, tempo, čas a spálené kalorie, a navíc poskytuje přístup ke všem funkcím a nástrojům na stránce nikeplus.com. Náramek Nike+ SportBand je určený pro běžce, kteří nechtějí při běhu poslouchat hudbu nebo pro situace, kdy hudbu při běhu není možné poslouchat. Nabízí všechny výhody technologie Nike+, ale zpřístupňuje možnosti systému Nike+ širšímu běžeckému publiku.

„Cílem konceptu Nike+ je zkvalitnit zážitek z běhu," uvádí Trevor Edwards, viceprezident Nike a global brand director. „Nike+ iPod odstartoval revoluci v běhání. Nike+ SportBand nyní dává na výběr více možností a umožňuje používat Nike+ v jakékoli situaci. Systém sleduje uběhnutou vzdálenost, počet spálených kalorií a další výkonnostní údaje a také umožňuje snadné zapojení do největší běžeckého klubu na světě. A to všechno i tehdy, když nechcete nebo nemůžete při běhu poslouchat hudbu.“

Stejně jako souprava Nike+ iPod umožňuje přenos dat z boty do iPodu nano, nyní se tyto údaje přenášejí do náramku Nike+ SportBand. Údaje o čase, tempu, vzdálenosti a spálených kaloriích může nyní běžec kontrolovat pouhým pohledem na zápěstí. Ciferník náramku Nike+ SportBand je odepínací rozhraní, které zachycuje údaje o běhu z čidla uloženého do běžecké boty Nike+. Po běhu toto rozhraní (USB) zapojíte do počítače a data se pak automaticky načtou na stránku nikeplus.com, kde můžete sledovat své běžecké pokroky.

Osobní trenér pro každého

Běh je ovšem pouze jednou částí využití systému Nike+. Pomocí systému Nike+ získávají běžci snadný a přístupný nástroj k zapojení se do světového společenství Nike+ na webové stránce nikeplus.com. Tam mohou sledovat své tréninky, a to buď jednotlivě nebo v porovnání s ostatními běžci z celého světa. Webová stránka Nike+ pomáhá běžcům sledovat svou běžeckou činnost za pomoci dynamických grafů, na nichž se porovnává uběhnutá vzdálenost a doba běhu při jednotlivých trénincích a také týdenní a měsíční součty.

Mezi další komunitní funkce na nikeplus.com patří „Výzvy/Challenges", jedna z nejoblíbenějších sekcí stránky. Zde se mohou běžci navzájem „hecovat" a vyhlašovat soutěže s přáteli nebo i s naprosto neznámými lidmi z celého světa, případně mohou výzvy přijímat a soutěží se účastnit. V soutěžích jde o to, kdo první proběhne virtuálním cílem. K dalším nově uvedeným funkcím patří motivační nástroje, jako např. nástěnka, na níž se zobrazuje, jak uživatelé běhají v porovnání s dalšími běžci na světě. Dále tu je mapa Google, na níž se zobrazují jednotlivé trasy, které lze sdílet s ostatními, a také běžecký blog zvaný „The Forum".

Chcete jej vyhrát spolu s běžeckými botami? Zapojte se do naší soutěže!

nike

Reklama