V sobotu 3. září 2011 se uskuteční největší běžecká událost tohoto roku - Nike Run Prague 2011. Pro všechny zájemce je připravený desetikilometrový běh centrem Prahy, závodní tričko s vlastním mottem a startovním číslem.

we runŽluté lázně - Podolské nábřeží - Vyšehradský tunel - Rašínovo nábřeží - Národní divadlo - Národní třída - ul. 28. října - Na Příkopě - Celetná - Staroměstské nám. - náměstí Franze Kafky - Kaprova - Křížovnická - Národní divadlo - Rašínovo nábřeží - Vyšehradský tunel - Podolské nábřeží - Žluté lázně, tak bude vypadat trasa desetikilometrového závodu, na který je možné se registrovat od pátku 15. dubna 2011. Každý účastník bude mít při registraci možnost nadesignovat si své vlastní závodní triko. V rámci startovního čísla si bude moci kromě barevné kombinace startovního čísla navrhnout své motto a startovního číslo.

Registrace byla zahájena v dubnu a až do 15. 8. 2011 se bude možné zaregistrovat online na webových stránkách http://www.nikerunprague.cz/registrace. Startovné je 290 Kč a držitelé karet ISIC budou mít zvýhodněnou cenu 250 Kč. Kromě účasti na Nike Run Prague je pro každého běžče připraveno běžecké triko s jeho vlastním designem a osobním mottem. Při výběru startovního trička si každý závodník volí nejen velikost a střih trika, ale také barvu startovního čísla, vlastní startovní číslo a motto. Pro všechny zaregistrované je také připravena 20% sleva do Nike obchodů platná od okamžiku registrace do dne samotného běhu. Celý běh bude doplněn celodenním doprovodným programem. Každý pětistý zaregistrovaný získá navíc voucher na Nike ID boty, které si bude moci navrhnout podle svých představ na www.nikeid.com.

Nike Run Prague 2011 je závod nejen pro ty, kteří už běhají, ale také pro ty, kteří s během teprve začínají. Sledujte webové stránky závodu www.nikerunprague.cz a také naši fan page na Facebooku - www.facebook.com/NikeRunPrague a budete tak mít přehled o všech dalších připravovaných aktivitách.

 

Reklama