Celý projekt nese název HERE I AM a podporuje všechny ženy, které rády sportují. 

 

Nike otevírá dveře do světa NikeWomen

 

 

V pondělí 14. ledna 2008 Nike představila exkluzivní měsíční projekt zaměřený pouze na ženy. Celý projekt nese název HERE I AM a podporuje všechny ženy, které rády sportují. 

 

NikeWomen show room je umístěný v krásném prostředí starého palácového bytu v moderním designu v Melantrichově ulici č. 15 v samém centru Prahy.

 

Ženy si zde mohou prohlédnout a zakoupit celou jarní kolekci měsíc dopředu, než přijde do obchodů, a to v celé své škále včetně kolekcí, které běžně nejsou v Čechách k dostání. Seznámí se tak s kolekcemi: DANCE - kolekce na tanec, CARDIO - kolekce do posilovny a aerobic, JÓGA, BĚH - včetně Nike+ technologie, PLAVÁNÍ - kolekce jak na závodní plavání, tak módní beachová, UNDERWEAR - sportovní, technické spodní prádlo a SPORT CULTURE - módní kolekce, která sleduje poslední trendy designu a je zároveň inspirovaná slavnými produkty Nike historie.

 

Nike zde také představuje své tři nejlepší sportovkyně a jejich vztah ke sportu: Báru Špotákovou - mistryni světa v hodu oštěpem, Lucii Šafářovou - jednu z nejlepších českých tenistek a Denisu Ščerbovou - juniorskou mistryni světa ve skoku dalekém.

 

 

Otevřeno je každý den od 14. ledna až do 10.února vždy od 10-22 h včetně víkendu. Všem ženám, co se přijdou podívat, Nike nabízí skvělé produkty, nadstandardní servis a občerstvení.  

 

Pokud se chcete podívat na nové kolekce ze světa Nike Women, soutěžte s námi o pozvánky! Na tuto ojedinělou akci se můžete dostat pouze v případě, že budete mít pozvánku! Proto se do soutěže zapojte  ZDE

 

Reklama