Po uvedení vesmírných běžeckých Lunar Epic Flyknit se běžci i milovníci bot mohou těšit na jejich nízkou verzi. Ta je stejně lehká, pohodlná a sedí jako druhá kůže. Stojí za hřích jak na letní výběhy, tak i do víru velkoměsta.

nove nike

S první verzí Nike LunarEpic Flyknit to bylo jako obléknout si ponožku, která noze dodá oporu na všech správných místech. Noha do ní hladce vklouzne, nikde nic netlačí a od palce až po kotník obejme chodidlo. Tento specifický zážitek sice nová low verze nenabídne, ale to vše ostatní ano. Svrchní část boty je z jednoho kusu prodyšného a lehkého materiálu Flyknit. Díky různé hustotě vláken je bota pevnější tam, kde je to potřeba, jako u paty a na nártu.

nike lunar

Odpružení a přesně cílená flexibilita podrážky LunarEpic Low Flyknit jsou klíčovým prvkem pro sportovce, který má rád svá kolena. Za designem podrážky stojí mapa s rozložením tlaku na chodidle, která přesně reaguje na potřeby běžce. Laserem vykrojené písty nejsou z tvrdé gumy, ale z tepelně spojené pěny Lunarlon, každý z nich se navíc pohybuje nezávisle na ostatních. Poměr odpružení a tření je tak vyladěn pro naprosto výjimečnou jízdu.

epcik

Spojením toho všeho vznikla bota, která se plně přizpůsobí vašemu pohybu a je až neuvěřitelně měkká a zároveň pevná. Ať už běžíte na dlouhou vzdálenost, sprintujete, nebo vyklusáváte po náročném tréninku, zážitek z nových LunarEpic Low Flyknit vám vezme dech a přidá vítr do zad.

botky

LunarEpic Low Flyknit bude v prodeji od 30. června na Nike.com a v obchodech.

nike k

Reklama