Přirozený pohyb bez omezení je snem každého sportovce. Technologie Nike Free dodá chodidlu s lehkostí i volnost.

Nike

Jít jen tak běhat nebo tvrdě trénovat je vždycky výzva. To je ten základ svobodného pocitu, který inspiroval Nike Free. Nula je přirozený pohyb v té nejčistší podobě. Tak jako závod začíná od nuly, výkon začíná u chodidla. Chodidlo je začátek celého řetězce, který kontroluje pohyb celého našeho těla.

Běžecké boty Nike Free přináší chodidlu flexibilitu a možnost přirozeného pohybu. Sportovci si mohou vybírat úroveň přirozeného pohybu, tak jak jim osobně vyhovuje, ať už je to “bosá” 3.0, nebo bota poskytující extra tlumení u 7.0. Pro tuto sezonu nabízí kolekce Nike Free velké spektrum běžeckých bot, které podporují přirozený pohyb a vynikají dynamickými technologiemi, které vašemu chodidlu nepřekáží v jeho přirozené funkci.

Nike

Nike Free 5.0 - pouhých 8 mm, které vás dělí od bosého běhu.

NikePokud ještě nemáte zkušenosti s pohybem  na boso, je ideální začít právě s variantou 5.0. Tyto boty mají anatomicky dělenou podrážku, která zvětšuje přirozený rozsah pohybu, přesto vám poskytnou potřebnou podporu a tlumení. Ultralehká technologie Flywire vám zaručí mimořádnou oporu, která se povolí a stáhne spolu s přirozeným pohybem nohy. Jelikož Flywire obemyká klenbu a je propojená se šněrováním, je tato technologie nastavitelná na míru. Bota skvěle padne a pevně drží nohu na svém místě. Nike Flywire byla poprvé použita  právě  u bot Nike Free 5.0+ a významně tak podpořila přirozený pohyb.

Proč se vlastně zajímat o Nike Free? Nike Free jsou souborem technologií, které chrání, pruží, tlumí, a dělají další neskutečné věci, které jsou tolik prospěšné pro vaše tělo. Tak proč je prostě nezkusit?

Žádný risk, jen čistý zisk.

Nové boty Nike Free 5.0 jsou k dostání od 4. dubna v nově otevřené prodejně Nike Chodov, OC Chodov.

Adresa: Obchodní centrum Chodov, Roztylská, Praha 4

Reklama