Nike přináší nový model ikonické boty Air Max+ 2013, která je opět lehčí, flexibilnější, lépe tlumí a navíc dokonale padne. Pro všechny milovníky legendárních bot s viditelným „airem“ je tu nový model, který bude toto jaro v dostání v několika barevných kombinacích.

Nike

 Dnes již zažitá ikona, která při svém představení rozpoutala revoluci, je původem běžeckou botou. Byla navržena tak, aby dokonale splňovala požadavky běžců na obuv, která jim zajistí dokonalé tlumení. V současné době se ale také stává módní ikonou a je součástí vybavení pro volný čas.

Návrháři, kteří se podíleli na vývoji nového modelu, kladli velký důraz na přirozenost pohybu. Výsledkem jejich snažení je obuv, která poskytuje dokonalé tlumení, ale zároveň poskytuje větší flexibilitu.

Na svršek boty byla použita technologie Hyperfuse, která umožňuje, aby bota byla lehčí, prodyšnější, ale přitom stále pohodlná a pevná. Použitý materiál na svršku boty umožňuje také lepší ventilaci vzduchu.

První botou s viditelným „airem“ byla běžecké bota Air Max 1, navržená designérem Tinkerem Hatfieldem, která zcela změnila představu o běžecké obuvi. V průběhu dalších let se model Air Max stal synonymem nejen pro výkon, ale také pro styl.

Nike

Nový model Nike Air Max+ 2013 bude k dostání na obchodech v České republice od jara 2013.

Další informace naleznete na těchto webových stránkách: nikeinc.com

www.nikeinc.com

www.nikewomenblog.cz

Reklama