• Pro každodenní běh na elitní úrovni
  • Inspirované závodními modely pro vrcholové sportovce

Běžecké boty Nike LunarGlide+4 představují nový systém Lunarlon Dynamic Support a přepracovanou technologii Nike Flywire, díky které nabízí běžcům špičkové výkony a navíc skvěle padnou.

Nike LunarGlide+

Letos v létě, až budou nejlepší světoví sportovci usilovat o vítězství, která mohou změnit jejich kariéru, mohou s nimi vyrazit do ulici i běžci z celého světa a počítat si uběhnuté kilometry s podporou technologií inspirovaných těmi nejlepšími. Inovace pro letošní léto ožívají ve zcela nové čtvrté generaci běžecké boty Nike LunarGlide+ s technologií Flywire v novém provedení a inovativním systémem tlumení Dynamic Support.

Ať už poběžíte rychlostí světového rekordu nebo se půjdete jen tak proběhnout po ránu, dobře padnoucí boty jsou základ.

Sprinteři a běžci na střední tratě budou letos v létě závodit v botách Nike Zoom Superfly R4 a Nike Zoom Victory Elite. Oba modely jsou vybaveny revoluční technologií Nike Flywire – technologií využívané také v novém modelu bot Nike LunarGlide+. Dynamická vlákna se pohybují spolu s nohou, poskytují podporu a pohodlí. Zároveň jsou lehčí a mají minimální objem. Jelikož Flywire obemyká klenbu a je propojená se šněrováním, je tato technologie nastavitelná na míru. Díky tomu bota skvěle padne a pevně drží nohu na svém místě.

Nike LunarGlide+

LunarGlide+ je opravdu to nejlepší z obou světů. Skvěle padne a poskytuje potřebnou oporu a zároveň neskutečné pohodlí při běhu díky responzivnímu tlumení Lunarlon.

-Rob Williams, hlavní designer obuvi Nike Running

Model Nike LunarGlide+4 je připraven na technologii Nike+, běžci budou moci sledovat, srovnávat a sdílet svůj běh prostřednictvím největší běžecké platformy nikeplus.com s celkem 6 miliony členů.

Reklama