Pokud vás také jako nás zaujal nový taneční styl Nike Dance, pojďte se inspirovat, jakou krásnou kolekci oblečků nabízí firma Nike přímo k tomuto novému stylu! Odvážná trička, super kalhoty, pohodlná tílka…

Dávno pryč jsou doby, kdy jsme chodili do tělocvičny v hutných teplákách a neprodyšném triku. Naštěstí si dnes můžeme vybrat z mnoha oblečků, které jsou pohodlné, elastické a které dýchají. Výrobci tohoto prádla, které je IN sportovní styl dovedli do dokonalosti, na různé styly aktivního pohybu si můžete vybrat speciální hadříky sportovní pohodlné módy.

Protože teď frčí ve všech koutech republiky nový taneční styl Nike Dance (který si tento pátek vyzkouší našich 45 čtenářek ve Factory Pro, ve sportovním centru v Praze), také firma Nike nezůstala pozadu a vymyslela, spolu s Nike Dance, i super kolekci, která jde ruku v ruce s tímto stylem.

Nike Dance samozřejmě můžete cvičit v čem chcete :-), ale pokud vás zajímá sportovní móda, pojďte se inspirovat!

Studio 72 Asymmetric Top

Vrť se a předváděj v tomto smělém asymetrickém topu. Naprosto úžasný střih tohoto dobře padnoucího kousku na jedno rameno ti zajistí, že se za tebou budou lidé na tanečním parketu otáčet. Velice ženský, extra dlouhý zvonový rukáv jemně zahalující jednu ruku dodává celku elegantní ráz.

Studio 72 Woven Capri

Nech se rytmem řídit a ovládat. Tyto keprové Dri-FIT kalhoty z bavlny a polyesteru se nosí uvolněně spuštěné nízko na bocích. Žebrovaný pas na boční zdrhování vytváří lichotivě plochý předek a zadní mělké kapsy přidávají tvé siluetě na hladkosti. Dolní stahovací šňůrky umožňují podkasanou nebo rovnou variantu nohavic, zatímco kontrastní pásky po stranách upínají pozornost na každý tvůj pohyb.

Tech Tank with Inner Bra

Udělej velký dojem v tomto polyesterovém Dri-FIT topu, který je vrcholem tréninkového oblečení. V členění na zádech se projevuje nový Cooling Cut Away design, takže se můžeš protahovat do nekonečna a být si jistá, že se trefíš do černého.

Ramínka zvýrazňující ramena vedou dolů do přední části a na záda kolem výstřihu do véčka, čímž tomuto výkonnostnímu topu dávají ženský nádech. Vnitřní zpevněná podprsenka High Intensity Inner Support udržuje tvé odrazy pod kontrolou. Tento pečlivě vytvořený systém obsahuje ploché švy s klikatým stehováním, aby zabránil jakémukoliv možnému nepohodlí. Síťování po stranách a na zádech se během cvičení roztahuje současně s tělem a tím umožňuje maximální podporu a pohodlí. Po stranách silného, a přitom měkkého elastického pásku kolem hrudníku, jsou nastavitelné části umožňující upravení přímo na míru. A navíc, vnitřní podprsenka je k dostání ve dvou velikostech: „střední” a „plnější” poprsí pro všechny velikosti od XS do XL.

Tech Woven Pant

Tyto dvojitě tkané, odlehčené Dri-FIT kalhoty ti zaručí, že se při náročném tréninku budeš cítit i vypadat skvěle. Síťované části v horní partii nohou a pod bedry odráží hit letošní sezóny – inovaci Cooling. Volné rovné nohavice jsou dole opatřené manžetou na patentní knoflíky vytvářející ležérní vzhled, zatímco strategicky umístěné švy tvarují kolena.

 

Více o Nike Dance a o velké akci, která se bude konat v dubnu v Praze, se dozvíte na http://www.fitnessclub.cz/cz/  

Reklama