Jednou si je obujete a vaše nohy je odmítnou sundat. Jsou tak lehoučké, měkké a pohodlné, že se budete při cvičení přímo vznášet. Vysoká výkonnost sportovních Nike Shox Rhytmic jde ruku v ruce s originálním designem.

 

Pouliční svět se nyní prolnul se světem tělocvičen, kde dnes Hip Hop udává rytmus a tak se také nechejte rozpohybovat tímto rytmem a převezměte nad ním kontrolu v botách Nike Shox Rhythmic.

 

Charakteristické sloupky Shox jdou do maxima v pohodlí, ladnosti a stylu: dva oválné středové sloupky zaručují výborné tlumení a hladký pohyb, zatímco tři kruhové postranní sloupky jsou vrcholem stability. Prohnutá patní shox destička ležící na sloupcích plní funkci stabilní základny s dlouhodobou odolností. Otočné body ve tvaru osmičky a ohybové drážky dodávají trvanlivost této gumové podrážce, která je šetrná k životnímu prostředí a nezanechává čáry na podlaze.

 

Hojné průchodné síťování na svršku a na jazyku poskytuje prodyšnost, zatímco špička ze syntetické kůže a našitý okolek nabízejí postranní podporu proti oděru špičky. Tvarovaná výstelka patní části s houževnatou pěnou a vycpaná patní vložka ti obepnou nohu a udrží ji v pohodlí.

 

Už jste vyzkoušely Nike Dance? A taky vás uchvátil???

 

Využijte nyní jedinečnou šanci a pořiďte si prvotřídní Nike Shox za výhodnou cenu! Pojďte tančit na některý z NIKE DANCE dnů a získáte je za skvělou cenu 1990 Kč (běžná cena je 3990 Kč)! Jak na to? Stačí se přihlásit a vybrat si tu správnou barvu! Tomu přece neodoláte!

 

Co víc si od boty (nejen) pro Nike Dance přát? Dejte vašim nohám pohodlí a sobě skvělý pocit při sportu! Více informací najdete na nikewoman.com!


 

Reklama